Focus 2 Teype USB takma

Zakır Zakır

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Focus 2 aracım var. USB bellek ile müzik dinlemek istiyorum ama orijinalliği bozulmasın, kablolu bağlantı olsun, direksiyondan kontroller devam etsin ve kolay kullanımı olsun istiyorum. Transmitter istemiyorum, onun yerine CD changer yani arabaya ek bir tane daha bağlantı istiyorum. Sanayiyi gezdim ama bu aletlerden piyasada bulamadım. Aracıma uygun kaliteli CD changer alabileceğim bir yer var mı?

Not: İnternet veya Tokat yakınlarında bütçe fark etmez alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1622449791661.png

Teyp bundan mı?

Dosya Ekleri

• ford-radio-code-6000cd-visit.jpg
    ford-radio-code-6000cd-visit.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 163
  • 97ap-18c815-ha-original-ford-cd-radio-6000ne-autoradio-6000-rds-eon-car-radio-tuner.jpg
    97ap-18c815-ha-original-ford-cd-radio-6000ne-autoradio-6000-rds-eon-car-radio-tuner.jpg
    198,1 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleme:
6000 cd modeli.
Bu modelden.
Tam olarak böyle bir şey arıyorum.
CD-Changer
Kurcaladığım kadarıyla aux bağlantısı yapılabiliyor. Youtube'da videoları var. Kimseye para vermeden kendiniz aux bağlantısı yapabilirsiniz. Hem de USB içerisindeki şarkılarla kısıtlı kalmazsınız. Telefonu bağlar ister Youtube ister Spotify ister başka bir kaynak üzerinden istediğinizi dinlersiniz.

Kurcaladığım kadarıyla aux bağlantısı yapılabiliyor. Youtube'da videoları var. Kimseye para vermeden kendiniz aux bağlantısı yapabilirsiniz. Hem de USB içerisindeki şarkılarla kısıtlı kalmazsınız. Telefonu bağlar ister Youtube ister Spotify ister başka bir kaynak üzerinden istediğinizi dinlersiniz.
Aux torpidoda yani erişim çok kısıtlı ve direksiyondan kontrol yapılmıyor.

Bu ürün ile direksiyondaki tuşları da kullanabilirsiniz.

Bu ürün ile direksiyondaki tuşları da kullanabilirsiniz.
Of fiyata bak. Aliexpress üzerinden daha uyguna bulunabilir. Yok ben veririm bu parayı diyorsanız hocam yarı paraya gelir ben açarım istediğiniz şarkıyı :D

Geri
Yukarı