Fonksiyon sorularını çözememek

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
10. sınıfım ve ilk defa bu sene fonksiyonları gördük. Fonksiyonları yapamıyorum. Yapabildiğim birkaç soru tarzı var ama çıkmıyorlar pek. Ayrıca 2. sınav tamamen fonksiyon olacakmış. Nasıl çözebilirim? Yani bir taktiği falan var mı bu fonksiyonların?

Not: "Fonksiyonları yapamıyorsan 11 ve 12. sınıf konularını hiç yapamazsın" demeyin. Biliyorum, o yüzden dil seçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıfım ve ilk defa bu sene fonksiyonları gördük. Fonksiyonları yapamıyorum. Yapabildiğim birkaç soru tarzı var ama çıkmıyorlar pek. Ayrıca 2. sınav tamamen fonksiyon olacakmış. Nasıl çözebilirim? Yani bir taktiği falan var mı bu fonksiyonların?

Not: "fonksiyonları yapamıyorsan 11 ve 12. sınıf konularını hiç yapamazsın" demeyin. Biliyorum, o yüzden dil seçeceğim.

Dostum sen ben misin bende aynıyım dil seçeceğim ve İngilizce öğretmenliği yapmayı düşünüyorum. Dostum matematikte rehber matematik, şenol hoca izle ben izledim az da olsa yapabiliyorum. 50üstü alsan geçersin matematikten.

Dostum sen ben misin bende aynıyım dil seçeceğim ve İngilizce öğretmenliği yapmayı düşünüyorum. Dostum matematikte rehber matematik, şenol hoca izle ben izledim az da olsa yapabiliyorum. 50üstü alsan geçersin matematikten.
Ah be dostum keşke o kadar basit olsa. Gittiğim okul şehirdeki tek anadolu lisesi. En azından 60-70 almam lazım. Şimdi Rehber Matematiğin bir yazılı videosundaki soruları çözdüm ve 7 soruda 5 doğru yaptım. 2 gün çalışırsam yaparım gibi.

Ah be dostum keşke o kadar basit olsa. Gittiğim okul şehirdeki tek Anadolu lisesi. En azından 60-70 almam lazım. Şimdi rehber matematiğin bir yazılı videosundaki soruları çözdüm ve 7 soruda 5 doğru yaptım. 2 gün çalışırsam yaparım gibi.

Ben sınava girdim fog soruları çok fazlaydı. Umarım yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı