Çözüldü Football Manager 2019'a 2020 Yaması Yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Steam'de Football Manager 2019'a sahibim ve paket yüklemek istiyorum. Football Manager 2020 için hazırlanan paketleri kursam sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'de Football Manager 2019'a sahibim ve paket yüklemek istiyorum. Football Manager 2020 için hazırlanan paketleri kursam sıkıntı olur mu?
Tam olarak nasıl paketler olduğuna bağlı, örneğin oyuncu resimleri gibi şeyler için muhtemelen kurulabilir ancak diğer yapısal değişiklikleri içeren modlamların uyumlu olacağını sanmıyorum.
Tam olarak nasıl paketler olduğuna bağlı, örneğin oyuncu resimleri gibi şeyler için muhtemelen kurulabilir ancak diğer yapısal değişiklikleri içeren modlamların uyumlu olacağını sanmıyorum.

Çözüm

Teşekkür ederim uzun süre önce FM 2020'yi almıştım ama aklına takılırsa başka arkadaşların bakıp sorularına cevap alırlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı