Format aşamasında tcpip.sys hatası

Konstantin

Hectopat
Daha fazla  
Kullanmakta oldugum dizüstü Asus FX753VD model bilgisayarıma format atmak istedim.
Rufus ile Windows 10 ISO dosyasını USB bellege yazdırdım. Her şeyi yerli yerinde yapmama ragmen, USB'yi takıp boot ekranına geçerken Tcpip.sys(0xc0000098) hatasıyla karşılaşıyorum.
Kullanmakta oldugum işletim sistemi Windows 10 Pro OEM lisanslı. Lakin hiçbir şekilde format atamıyorum bu sorunu aşmama yardım eder misiniz rica etsem?

20180213_211136_800x600.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'yi takıp boot ekranına geçerken Tcpip.sys(0xc0000098) hatasıyla karşılaşıyorum.

Bu mümkün değil zira boot ekranında önce Windows yüklenmez. ASUS sistemlerde F8 ile boot menüsünü açabilirsiniz. Sonra USB belleğinizi seçin. USB'den boot esnasında TCPIP.sys devreye girmez...

Özetle USB bellekten boot kısmında hatanız var.

Bu mümkün değil zira boot ekranında önce Windows yüklenmez. ASUS sistemlerde F8 ile boot menüsünü açabilirsiniz. Sonra USB belleğinizi seçin. USB'den boot esnasında TCPIP.sys devreye girmez...

Özetle USB bellekten boot kısmında hatanız var.

Sanirim yanlış kelimeleri seçmişim özür dilerim :p Boot ekranindan çıkıp tam yukleme ekranına gelince bu hatayı alıyorum Recep bey.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı