Format atarken bilgiler nasıl yedeklenmeli?

yusf_3

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayara format atmayı düşünüyorum. Tarayıcıdaki şifreleri ve çerezleri yedekleyebilir miyim? Bir sürü siteye kayıt olmuşum, hepsiyle teker teker uğraşmam mı lazım?

Ben Microsoft Edge kullanıyorum. Orda şifrelerim kayıtlıydı. Önemli dosyalarımı ise D klasörüne yüklemiştim. Format atarkende D diskine dokunmayıp C'ye format atmıştım. Şifrelerim ve dosyalarım format sonrası yerindeydi.

Ben Microsoft Edge kullanıyorum. Orada şifrelerim kayıtlıydı. Önemli dosyalarımı ise D klasörüne yüklemiştim. Format atarkende D diskine dokunmayıp C'ye format atmıştım. Şifrelerim ve dosyalarım format sonrası yerindeydi.

Sadece 1 disk var maalesef flash belleğe vs. atma şansım var mı?

Google Chrome da aynı olay var mı?

Sadece 1 disk var maalesef flash belleğe vs. atma şansım var mı?

Google Chrome da aynı olay var mı?
Eğer önemli dosyalarınızın boyutu USB belleğinize yetiyorsa atabilirsiniz tabi.
Şifre olayı chrome'da da mevcut lakin ayarlardan otomatik şifre kaydetme tarzında bir ayarı kapattıysanız şifreleriniz kaydedilmemiş olabilir. Ayarlardan şifrele diye bir sekme olması lazım oradan kontrol ediniz.
Şu site yardımcı olacaktır.

Eğer önemli dosyalarınızın boyutu USB belleğinize yetiyorsa atabilirsiniz tabii.
Şifre olayı Chrome'da da mevcut lakin ayarlardan otomatik şifre kaydetme tarzında bir ayarı kapattıysanız şifreleriniz kaydedilmemiş olabilir. Ayarlardan şifrele diye bir sekme olması lazım oradan kontrol ediniz.
Şu site yardımcı olacaktır.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı