Çözüldü Format atarken "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ve KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
İyi sosyaller.

PC'yi formatlarken farklı farklı hatalar alıyorum ve sürekli başa dönüyorum. Bazen SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, bazen IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, bazen ise KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE ekran hatalarını alıyorum. Format sırasında diskleri temizlediğim için normal masaüstüne de ulaşamıyorum ki zaten yine mavi ekran yiyorum. Ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı? BIOS'ta Volta atıyorum sabahtan beri…

Sorun çözüldü konu kilitlenebilir.

İyi sosyaller.

PC'yi formatlarken farklı farklı hatalar alıyorum ve sürekli başa dönüyorum. Bazen SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION, bazen IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, bazen ise KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE ekran hatalarını alıyorum. Format sırasında diskleri temizlediğim için normal masaüstüne de ulaşamıyorum ki zaten yine mavi ekran yiyorum. Ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı? BIOS'ta Volta atıyorum sabahtan beri…

Sorun çözüldü konu kilitlenebilir.
Sorun şöyle çözüldü:

SSD'de problem olduğunu anladım ve SSD'yi söktükten sonra kurulumu HDD üzerine yaptım. Sorunsuz kurulumu gerçekleştirdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı