Çözüldü Format attıktan sonra D diski görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eraskel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarıma format attıktan sonra D diskim görünmemeye başladı.

Dosya Ekleri

• 12.png
    26 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Tekrardan format atıcam umarım çözülür o diski de temizleyemiyorum içi dolu olduğu için"
"Disk 1 dinamik yabancı" bu diske sağ tık/Yabancı diskleri al/tamam/tamam yap. Ama bu işlemi yaptığın diskteki veriler gidebilir.
Format atarken iki diski birleştirmiş olabilir misin? Ayrıyeten alttaki Disk 1 dinamik yabancı nedir?

Arkadaşlar bilgisayarıma format attıktan sonra D diskim görünmemeye başladı.

Merhaba, başlangıç aramaya disk yazarsanız "sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir" şeklinde disk yönetimi çıkar. İlgili diskin üzerine gidip açabilirsiniz. Buradan geri getirebiliyor diye biliyorum.

Merhaba, başlangıç aramaya disk yazarsanız "sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir" şeklinde disk yönetimi çıkar. İlgili diskin üzerine gidip açabilirsiniz. Buradan geri getirebiliyor diye biliyorum.
Resim oradan disk görünmüyor

Adam zaten resim koymuş resme bakarsan senin dediğin yere.

Tekrardan format atıcam umarım çözülür o diski de temizleyemiyorum içi dolu olduğu için

Tekrardan format atıcam umarım çözülür o diski de temizleyemiyorum içi dolu olduğu için"
"Disk 1 dinamik yabancı" bu diske sağ tık/Yabancı diskleri al/tamam/tamam yap. Ama bu işlemi yaptığın diskteki veriler gidebilir.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…