Format attıktan sonra sistem ekran vermiyor

SerdarYurdaer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu sabah format attim. Her şey iyi guzel, Windows Update yaparken %14'teyken ekran dondu ve kasanin fisini cekip geri taktiktan sonra guc verilmesine ragmen ekran gostermiyor. Kendi bilgisayarcima gittigimde bana anakarttan suphelendigini soyledi, bilgisayari aldigim kisi de parcalarda sıkıntı olamayacagini soyledi. Kime inansam bilemedim. BIOS sayfasi bile acilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı aldığın kişi derken daha yeni aldıysan eğer aldığın kişiye guvenemezsin, burada bilgisayarciya expertiz gibi bakabiliriz. Sorunun tespitini yaptır bununla birlikte bilgisayarı aldığın kişiye çıkacak problemli bileşenin parasını geri istediğini söyleyerek tehdit edebilirsin.

Bilgisayarı aldığın kişi derken daha yeni aldıysan eğer aldığın kişiye guvenemezsin, burada bilgisayarciya expertiz gibi bakabiliriz. Sorunun tespitini yaptır bununla birlikte bilgisayarı aldığın kişiye çıkacak problemli bileşenin parasını geri istediğini söyleyerek tehdit edebilirsin.

Benim de aklımdan o geçiyordu. Yine de benim yapabileceğim bir şey varsa diye konu oluşturmak istedim. Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı