Çözüldü Format ekranında flash gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
MBR seçtim galiba eski sistemler için diyor videolarda. GPT seçmem gerekiyor galiba. Teşekkürler.

Evet siz başta GPT seçtim dediğiniz için bende MBR seçip deneyin dedim. Flashtan Windows'u silip baştan yükleyip GPT seçin. Bu arada videoda ki gibi Windows'u seçmek için önce Windows ISO dosyasını masaüstüne yükleyin. Yoksa seçemezsiniz.
Fazla bilgim yok. Linkteki PC'yi aldım. Rufus'la zamanında format flashı yapabilmiştim onu taktım flash gözükmüyor.

Link yok. Siz baştan bir format hazırlayın şu videoya bakarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link yok. Siz baştan bir format hazırlayın şu videoya bakarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük ihtimal ben GPT seçtim ondan dolayı gözükmüyor öyle olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet olabilir. MBR deneyin bir de. Denemeden önce flashı takıp şunu deneyin;

1. Bu gözükmeyen hdd/ssd yada usb bölümünde USB'yi çıkarın.
  2. Format işlemini iptal eder gibi sağ üsten çarpıya basıp en başa dönün.
  3. USB'yi tekrar takın ve baştan başlar gibi ilerleyin.

Evet olabilir. MBR deneyin bir de. Denemeden önce flashı takıp şunu deneyin;

1. Bu gözükmeyen hdd/ssd ya da USB bölümünde USB'yi çıkarın.
  2. Format işlemini iptal eder gibi sağ üsten çarpıya basıp en başa dönün.
  3. USB'yi tekrar takın ve baştan başlar gibi ilerleyin.

MBR seçtim galiba eski sistemler için diyor videolarda. GPT seçmem gerekiyor galiba. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet siz başta GPT seçtim dediğiniz için bende MBR seçip deneyin dedim. Flashtan Windows'u silip baştan yükleyip GPT seçin. Bu arada videoda ki gibi Windows'u seçmek için önce Windows ISO dosyasını masaüstüne yükleyin. Yoksa seçemezsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı