Format için boş USB şart mı?

paiser

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bilgisayara format atmayı düşünüyorum ama elimdeki USB'nin içi dolu, USB içindeki dosyaları silip öyle mi yazdırmalıyım yoksa böyle de yazdırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ventoy yazılımı ile dosyalarınız ile ISO dosyasını aynı dizin içinde tutabilirsiniz. Ancak Ventoy kullanmadan önce USB bellek içerisinde yer alan tüm dosyaları bilgisayara alıp ardından geri atmanız gerekmekte.

Merhaba. Ben bilgisayara format atmayı düşünüyorum ama elimdeki USB'nin içi dolu, USB içindeki dosyaları silip öyle mi yazdırmalıyım yoksa böyle de yazdırabilir miyim?
Dosyaları yedekleyin bilgisayarınızın D: klasörüne. Daha sonra USB içindekiler mecburen silinecek ve format atıcaksınız. Formattan sonra tekrar biçimlendirip verilerinizi USB'ye tekrardan atabilirsiniz.

Eğer dosyaların silinmesini istemiyorsanız ve halihazırda kullandığınız işletim sistemi Windows olup yükleyeceğiniz işletim sistemi de Windows ise dosyalarınızı USB bellek içerisine aktarıp, yeni işletim sistemini setup üzerinden kurabilirsiniz USB olmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı