Format için USB silinir mi?

Hayır bu rehberde programın diski kilitleyen virüsler içinde kullanılabileceği belirtirmiş.

bendede aynı sorun oluşmuştu ismini hatırlamadığım bir silinen dosyaları geri getirme programıyla halletmiştim ama program iyi bir programdı

Bende de aynı sorun oluşmuştu ismini hatırlamadığım bir silinen dosyaları geri getirme programıyla halletmiştim ama program iyi bir programdı.

Recuva olabilir mi? CCleaner'in ürünü olan.

2 saat beklledim yaklaşık 12'den beri.

Hızlı format atsaydınız kurtulabilirdi. Hızlı formatta diskteki veriler silinmez, sadece veri yazılabilir alan olarak işaretlenir ve birkaç dakika sürer. Normal format bütün diskteki bitleri 0 olarak değiştirir ve bu yüzden uzun sürer. Yani verileri kurtarmak imkânsız.

EaseUS denen bir program var onu kullan ben kullanmıştım bayağı etkili bir program ve tavsiye ederim bundan başka bir çözüm yolu yok sanırım.

Arkadaslar. Ben daha format atmadım. Sadece format dosyalarını flasha attım. Bazıları format attım sanmış. Formatı daha sonra atacağım.
Arkadaslar. Ben daha format atmadım. Sadece format dosyalarını flasha attım. Bazıları format attım sanmış. Formatı daha sonra atacağım.
Buna rağmen dosyalar gitti.

Arkadaşlar. Ben daha format atmadım. Sadece format dosyalarını flasha attım. Bazıları format attım sanmış. Formatı daha sonra atacağım.

Buna rağmen dosyalar gitti.

Format dosyalarını yazmanız siler zaten flashdakileri. Oradaki yazıları onaylamadan önce okumanın önemi.

Geçmiş olsun şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…