Format sonrası bilgisayar Ethernet'i görmüyor

AkiltosBey

Picopat
Dün format attım bilgisayara her şey iyi gidiyordu fakat şu an Ethernet'i göremiyor ne yapmam gerekiyor? Yardım edin hiçbir sürücü kuramıyorum.

Telefondan USB ile interneti paylaşabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü telefonundan indirip bilgisayara USB'ya da telefon uzerinden atabilirsin.

Ethernet Driver'ı indirip, kur. Anakart modeli nedir? Laptop ise laptop modeli nedir?

Güncel Windows 10 sistemlerde Windows kurulurken çoğu driver yükleniyor. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve anakartınız nedir?

Ethernet Driver'ı indirip, kur. Anakart modeli nedir? Laptop ise laptop modeli nedir?

MSI Pro H610M b laptop değil.

Güncel Windows 10 sistemlerde Windows kurulurken çoğu driver yükleniyor. Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve anakartınız nedir?

Windows 10 Pro 2 kez format attım olmadı.

Her bileşeni söylüyüm mü?

Sürücüyü telefonundan indirip bilgisayara USB'ya da telefon uzerinden atabilirsin.

Nasıl yapacağım?

MSI Pro H610M B

Windows 10 Pro.

Her bileşeni söylüyümmü.

Nasıl yapacağım.

Güncel Wi-Fi surumune bakıp indireceksin telefonundan sonrasında telefonunu bağlayacaksın kuracaksın surucuyu. Aygıt Yöneticisi'nden bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…