Format sonrası Boot device not found hatası

akifylmz4

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GbB
Ekran kartı
Mx 130
İşlemci
i5
Merhaba, bundan 2 ay önce bilgisayarima format atmayi denedim ve bir anda kesildi. Geri açtığımda şifre ekranı verdi. Şifreyi girdiğimde ise kullanıcı profili oluşturulamadı hatası verdi bir türlü açılmıyordu. Ben de aldığım yer olan Vatan Bilgisayar'a götürdüm. Geri aldığımda ise yapamamışlardı ve bana 500 GB'lık bir SSD aldırdılar. Eve dönüp açtığımda ise simsiyah ekranda boot device not found diyordu aldırtdıkları SSD'yi taktım ve aynı sorun vardı. İnternette araştırdım yöntemleri denedim ama düzelmedi.

Tekrar Vatan Bilgisayar'a götürdüm ve bana eski SSD'deki bilgileri ona aktarmalısın vesaire vesaire, bana SSD'yi hızlanması için aldırmışlar, bana çok sorumsuz gibi geldiler. Şimdi ne yapmalıyım? Oradaki kadın bana işletim sistemi yok, içindeki parçalar sağlam dediler. Bilgisayarcıyada güvenmek istemiyorum ablamın bilgisayarını verdiğimizde bilgisayarı ağlatmışlardı. Ben Windows yüklemek istiyorum sanırım bu şekilde sorunum çözülecek ama USB belleğim ya da cdm falan yok bilgisayara onlar olmadan nasıl ISO dosyası ile Windows kurabilirim? Ve bu işlemi yaptıktan sonra sorunum çözülür mü? Kısacası ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atacaksın. Burayı incele.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı