Format sonrası HDD dosya kurtarma

Furkan958

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Selam arkadaşlar. Benim şu anki kullandığım bilgisayarımdan hariç eski bir bilgisyarım var. 4 ay önce disk C'ye format attım. Format atarken disk C'nin boyutu fazla olduğu için disk D'nin kapasitesini artırmak istedim. Format atarken boyut ayarlaması yaptım sonra disk C'ye format attım. PC'de yerel disk D'yi açtığımda bu disk biçimlendirilmesi lazım diye hata veriyor. Bende biçimlendirmedim. İçerisinde çok eski fotoğraflar var. Bunların silinmesini istemiyorum. Bu dosyaların hepsini nasıl kurtarabilirim? Fikir ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
@Recep Baltaş @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu rehberi izle. Ayrıca Recuva programını ile tarama yapmanı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MiniTool Power Data Recovery ile bir dene. Harici hard diskimi biçimlendir uyarısı veriyordu.Diskim raw dönüşmüş esasında. Biçimlendirmeden içindekileri alabildim ben dün gece.. Denemeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı