Format sonrası hoparlör ve kulaklık algılanmıyor

CarLy John

Centipat
Arkadaşlar PC format attıktan sonra hiçbir şekilde hoparlör ve kulaklık algılamamaya başladı. Format atmadan önce sıkıntı yoktu ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın modeline göre ses sürücülerini indirmen gerek. Doğru sürücüyü indirmelisin, aksi halde ya düzgün çalışmaz ya da hiç çalışmaz. Diğer eksik sürücüleri de tespit edip indirmelisin.
Aygıt yöneticisinde ünlem işareti bulunanlar eksik veya yanlış sürücüye işaret eder.

Anakartın modeline göre ses sürücülerini indirmen gerek. Doğru sürücüyü indirmelisin, aksi halde ya düzgün çalışmaz ya da hiç çalışmaz. Diğer eksik sürücüleri de tespit edip indirmelisin.
Aygıt yöneticisinde ünlem işareti bulunanlar eksik veya yanlış sürücüye işaret eder.
ya bu işlerden hiç anlamıyorum yani yardım etsen olurmu

Forumda yeni olduğun için belirteyim, Türkçe yazım kurallarına dikkat etmelisin. Düzelt ikonuna basabilirsin.
Anakart modelini yazmalısın. Aygıt yöneticisini açıp ekran resmi çekip buraya yüklersen, başka eksik sürücü var mı bakarız.

Anakart: H81H3-M4

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    31,7 KB · Görüntüleme: 58

Linke tıklayınca işletim sistemini seçip buradan gerekli güncellemeleri indirebilirsin.

Linke tıklayınca işletim sistemini seçip buradan gerekli güncellemeleri indirebilirsin.

Tek tıkla halloldu. Çok teşekkür ederim. Kaç saattir yapmaya çalıştım.👌

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı