Format sonrası kurumsal email adresine giriş yapmak

ColerSonic

Centipat
Windows 7 kullanıyordum. PC bir takım sorunlardan hata veriyordu. Bende Windows 10 format attım. Bilgisayarcı arkadaşımız şirket epostasını ve ayarlarını laptop içine otomatik yapmıstı. Masaüstüne bir e posta kutusu koymustu maillerim oraya geliyordu. Şu an Windows 10 kurdum. Email [email protected] bu sekilde yazılıyor ama giremiyorum. Outlook(hotmail), Gmail denıyorum böyle bir e posta yok dıyor. Bu e posta kurumsal e posta sanırım nasıl giriş yapacağım? Telefonumda acık ama bilgisayarıma geçirmem lazım cıktı almam gereken evraklar var. Bana acil yardımcı olur musnuz? Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG

Şirketler genellikle Exchange kullanır onu seçip giriş yapmayı deneyin.

exchange web üzerinden hangi sıralama ile girş yapacağım? Bilgisayarcıya 500 lira vermek istemiyorum. İş yerine cagırınca okadar para alıyorlar. yardımcı olur musunuz?

Android ve IOS'da bulunan mail uygulamalarından açabilirsiniz.
Ayrıca şirketinin teknik servisi yok mu? Varsa o yapsın ücret ödemememiş olursunuz.

Konu kilit,yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Maili satın aldığım şirketle iletişim kurdum. Uzaktan erişimle sorunu çözdüler. Bilgisayarcıya para kaptırmadım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı