Format sonrası ne yapılmalı?

Dominic

Centipat
Arkadaşlar formatı attım. Windows 8.1'e geçiş yaptım, daha driver dahi kurmadım Google Chrome'yi indirip Technopat'a girdim. Neler yapmam gerek? Bahsedebilir misiniz acaba?
Windows uygulamalarını nasıl silebilirim? Driverleri nasıl kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver kur daha sonra gerekli programlarını kur.

Bu soruyu sormak yerine eski konulara bakabilirdiniz, yine de söyleyeceğim:
1-Driverları kurmak,
2-Uygulamaları yüklemek,
(3-Oyunları yükleyebilirsiniz).

Driverlerinizi kendi sitelerinde aratarak en son sürümlerini bulabilirsiniz ekran kartları içinse eğer kartınız NVIDIA ise GeForce Experience AMD ise aynı GeForce Experience gibi bir programı vardı onu kullanarak yapabilirsiniz ama önce Windows Update'de bir güncellemeleri denetleyenilirsiniz.

Windows 8.1'den pek anlamam performans arttırabilmek için yapabileceğim bir şeyler var mı

Windows 8.1'den pek anlamam performans arttırabilmek için yapabileceğim bir şeyler var mı
Olduğu gibi dursun, öyle Advanced SystemCare falan indirmeyin çünkü bilgisayarımı epey yavaşlattı.

Önereceğiniz Driver indirmek için bir program var mı acaba?
Yok. Driver kurma programları çoğunlukla sorunlara sebep oluyor. Ekran kartınız, chipsetiniz, neyse ona göre kendi sitesinden indirmeniz daha iyi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…