Format sonrası Red Dead Redemption 2 kaydı kaldığı yerden devam eder mi?

Mehmet1500

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayara yeni M.2 SSD alacağım da format atacağım. RDR2'yi Steam'den satın almıştım format attıktan sonra kaldığım yerden devam eder mi? Yoksa baştan mı başlar? GTA 5'te kaldığım yerden devam ediyordu da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bilgisayara yeni M.2 SSD alacağım da format atacağım. RDR2'yi Steam'den satın almıştım format attıktan sonra kaldığım yerden devam eder mi? Yoksa baştan mı başlar? GTA 5'te kaldığım yerden devam ediyordu da.
Kaldığı yerden devam eder.

Steam bulut üzerinde saklıyor genelde oyun kayıtlarını. Yani kaldığı yerden devam eder. Yine de ne olur olmaz oyun kaydını usb'ye yedekle

Eğer bir şeye dokunmadıysanız oyunu oynadığınız süreç boyunca Steam ilerlemenizi Cloud'a kaydetmiştir dolayısıyla başka bir bilgisayardan bile girseniz giriş yaptığınızda Cloud'dan otomatik olarak save dosyanız yüklenecek, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

GTA 5'te şöyle oluyordu rocktar Games Launcher kaydediyordu.
Bulut yedeği alır. Bulut yedeğinden devam edebilirsin. Oynasın diye arkadaşıma Epic Games hesabımı vermiştim. Bulut yedeği olduğu için onun save dosyaları benim sistemime de geldi. Ben baştan başlamak istediğim için yeni save açtım ama şuan halen onun save dosyaları duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı