Format sonrası Steam oyunlarını indirmeden oynamak

İşletim sistemi
Windows 10

Eyo144

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, SSD format atmak istiyorum, Steam SSD kurulu oyunlar ise HDD, SSD format atsam HDD oyunları nasıl tekrar indirmeden oynayabilirim? Daha önce format attığımda Steam'i tekrar SSD kurdum da Steam kütüphanemdeki oyunları oyna yerine yükle yazıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, SSD format atmak istiyorum, Steam SSD kurulu oyunlar ise HDD, SSD format atsam HDD oyunları nasıl tekrar indirmeden oynayabilirim? Daha önce format attığımda Steam'i tekrar SSD kurdum da Steam kütüphanemdeki oyunları oyna yerine yükle yazıyordu.

HDD'ye format atmasan sadece SSD'ye formart atarsan Steam'ı tekrar kurduğunda HDD'de bulunan oyunu indirmeye geldiğinde oyunun bulunduğu klasörü seçersen indirmene gerek kalmayacak.
Biraz karmaşık anlattım ama anlamışsındır heralde.

HDD'ye format atmasan sadece SSD'ye formart atarsan Steam'ı tekrar kurduğunda HDD'de bulunan oyunu indirmeye geldiğinde oyunun bulunduğu klasörü seçersen indirmene gerek kalmayacak.
Biraz karmaşık anlattım ama anlamışsındır heralde.
tekrar üzerine sıfırdan indirme yapmaz diymi

Oyunu yüklerken yüklü olan konumu seç. Bulur, indirmene gerek kalmaz. Hala indir diyorsa. Oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula.
1605812245482.png

Oyunları yedekleyebilirsiniz.
elektirik gitmişti oyunları yedekleme şansım olmadı elektrik geri geldinde zaten pc almıyordu format atmak zorunda kaldım
Oyunu yüklerken yüklü olan konumu seç. Bulur, indirmene gerek kalmaz. Hala indir diyorsa. Oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula.
Eki Görüntüle 743491

Teşekkür ederim.
Yaparsın ben sadece Steam silinirse önceden yüklü oyunları geri kazanabilmeyi anlattım.

Teşekkür ederim.

Anladığım kadarıyla oyunlar da silinmiş. Malesef geri kurtaramazsın.

Anladığım kadarıyla oyunlar da silinmiş. Maalesef geri kurtaramazsın.

Formatan son Steam tekrar kurdumda bilmedimden sinirlenip HDD sormat atım sonra Steami'de HDD kurdum şimdi baştan indiriyom oyunları bir daha olursa eğer yapamasam tekrar buradan yazabilir miyim PC'le ilgili pek bilgim yokta.

Formatan son Steam tekrar kurdumda bilmedimden sinirlenip HDD sormat atım sonra Steam'i'de HDD kurdum şimdi baştan indiriyom oyunları bir daha olursa eğer yapamasam tekrar buradan yazabilir miyim PC'le ilgili pek bilgim yokta.

Yeni konu açarsın bende bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. Benim yetmediğim zaman zaten yüzlerce kişi aktif onlardan biri illaki yardımcı olur.

Geri
Yukarı