Format sonrası Windows 10'a yüklenmesi gereken uygulamalar

tapfer

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. İyi Sosyaller dilerim. Bilgisayarımı formatladım (Windows 10). Format sonrasında yüklememiz gereken en önemli, garanti bilgisayarımızda bulunması gereken uygulamaları bana sıralar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler dilerim. ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için:
Hotkeyp: Tuşlara makro atama uygulaması. Örneğin ben CTRL+Shift+" tuşlarına basarak anında Chrome açabiliyorum. CTRL+Shift+1 tuşu ise Spotify'ı açıyor.
Xmouse button Control: Mouse tuşlarına farklı komutlar atıyor. Mesela ben orta tuş+ tekerlek hareketi ile ses ayarlıyorum. İleri başparmak tuşunu ise orta tuş olarak kullanıyorum.
Keytweak: Klavyemde multimedya tuşları olmadığı için Home ve End tuşlarını Durdur/Başlat ve ileriki şarkı olarak değiştirmeme yarıyor.
Calibre: E kitap okuma uygulaması.
Google Drive: Farklı ve uzaktaki cihazlar arasında dosya paylaşmam gerektiğinde kullanıyorum.
Samsung DeX: Samsung telefonumu doğrudan bilgisayardan kontrol etmemi sağlıyor. Telefonda yapmam gereken bir şey olduğunda yan pencerede anında işimi halledebiliyorum.

Son düzenleme:
Benim için:
hotkeyp: tuşlara makro atama uygulaması. Örneğin ben CTRL+Shift+" tuşlarına basarak anında Chrome açabiliyorum. CTRL+Shift+1 tuşu ise Spotify'ı açıyor.
xmouse button Control: mouse tuşlarına farklı komutlar atıyor. Mesela ben orta tuş+ tekerlek hareketi ile ses ayarlıyorum+ ileri başparmak tuşunu ise orta tuş olarak kullanıyorum.
keytweak: klavyemde multimedya tuşları olmadığı için Home ve end tuşlarını Durdur/Başlat ve ileriki şarkı olarak değiştirmeme yarıyor.
Calibre: e kitap okuma uygulaması.
Google Drive: farklı ve uzaktaki cihazlar arasında dosya paylaşmam gerektiğinde kullanıyorum.
Samsung DeX: Samsung telefonumu doğrudan bilgisayardan kontrol etmemi sağlıyor. Telefonda yapmam gereken bir şey olduğunda yan pencerede anında işimi halledebiliyorum.

Teşekkür ederim hocam ^^

Geri
Yukarı