Format sonrası yüklenmesi gereken programlar nelerdir?

luckylucky

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 işletim sistemi için olmazsa olmaz yazılımlar nelerdir sizce?
Ör: "antivirüs: xxx programı, video oynatıcı: yyy yazılımı" gibi.

1. Güncel sürücü ve BIOS.
  2. DX ve Visual kütüphanesi olmazsa olmaz.
  3. VLC, Winrar, Adobe Reader, Mozilla, Virüs sistemi, Skype.
Bunlar aklıma gelenler.

Windows 10 işletim sistemi için olmazsa olmaz yazılımlar nelerdir sizce?
Ör: "antivirüs: xxx programı, video oynatıcı: yyy yazılımı" gibi.

Antivirüs : Emsisoft Anti-Malware yada Emsisoft İnternet Security ( Şiddetle Tavsiye Ediyorum Ödüllü Program )

Ekran kartı , ses sürücüsü , sata ve ahci driverlerinin en güncelini kur daha sonra İobit Driver Booster kur tüm driverlerin en güncel sürümünü indirip kuruyor tavsiye ediyorum.

Java 8 , NET Framework 4.5.1 - 4.5.2 vs vs , Visual C++ 2005'ten başla 2015'e kadar kur , Visual F# 2.0 , Nvidia Physx yazılımı oyunlar için gerekli oluyor , OpenAL , Adobe AIR , Adobe Flash player , Adobe Shockwave Player , DirectX vs vs diye gider.Ayrıca Windows Updateleri de yap.

Edit : İndirme yöneticisi olarak idm yada eagle get öneriyorum müzik video falan açmak için ise media player classic kurman yeterli ekstra olarak tüm codecleri kendi kuruyor başka programan ihtiyaç duymazsın.

Antivirüs : Emsisoft Anti-Malware yada Emsisoft İnternet Security ( Şiddetle Tavsiye Ediyorum Ödüllü Program )

Ekran kartı , ses sürücüsü , sata ve ahci driverlerinin en güncelini kur daha sonra İobit Driver Booster kur tüm driverlerin en güncel sürümünü indirip kuruyor tavsiye ediyorum.

Java 8 , NET Framework 4.5.1 - 4.5.2 vs vs , Visual C++ 2005'ten başla 2015'e kadar kur , Visual F# 2.0 , Nvidia Physx yazılımı oyunlar için gerekli oluyor , OpenAL , Adobe AIR , Adobe Flash player , Adobe Shockwave Player , DirectX vs vs diye gider.Ayrıca Windows Updateleri de yap.

Edit : İndirme yöneticisi olarak idm yada eagle get öneriyorum müzik video falan açmak için ise media player classic kurman yeterli ekstra olarak tüm codecleri kendi kuruyor başka programan ihtiyaç duymazsın.

Noktalama işaretleri konusunda daha dikkatli olman dileğiyle iyi sosyaller.

Resmi sitesinden ekran kartı sürücüsü,geri kalanıda driver booster ile tamamlanabilir.Driver booster ı farklı pc lerdede güncelleme amaçlı kullandım yanlış sürücü vs kurma veya sistemde herhangi bir soruna yol açtığını görmedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı