Formattan sonra gamepad oyunlarda çalışmıyor

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, dün PC dolduğu için format attım oyunlar harici e: Diskindeydi sorun olmadı. Ama Sony DS3 kolum var ve oyunlarda çalışmıyor. Işıklar yanıyor sürücüleri yüklü. Eskiden nasıl kullanıyorsam birebir aynısını yaptım. Google'da denedim ve Google oyunlarında çalıştı. gamepad-tester.com sitesinde eskiden üstteki kol olarak gösterirken artık altta gösteriyor:

1632168240124.png

Sorunumu nasıl çözebilirim? Denediğim oyun FIFA Online 4 ancak oyunla ilgili değil sorun. İyi forumlar.

Driverler yüklenmemiş olabilir. Bende de Xbox kontrolcüsü var. USB ile bağladığımda bir süre donanım güncelleme yüklüyor ve ardından hazır hale geliyor. Her uyumlu oyunu açıyor. İnternetten kontrolcü driverini indirmeyi deneyin.

Driverler yüklenmemiş olabilir. Bende de Xbox kontrolcüsü var. USB ile bağladığımda bir süre donanım güncelleme yüklüyor ve ardından hazır hale geliyor. Her uyumlu oyunu açıyor. İnternetten kontrolcü driverini indirmeyi deneyin.

Hayır, dediğim gibi driverler tam ve eksiksiz sadece oyunlarda çalışmıyor. Bir türlü anlayamadım.

Rehbere göre de deneyebilirsiniz.

Sizi görünce bir rahatlama geldi :D deneyip sonucu yazacağım. Teşekkürler.

Hocam Xbox 360 Controller sürücüsünü bulamadım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Sizi görünce bir rahatlama geldi :D deneyip sonucu yazacağım. Teşekkürler.

Hocam Xbox 360 Controller sürücüsünü bulamadım yardımcı olur musunuz?
Rehberde linki var.

Linkteki sürücüyü yükleyip deneyin. İndirmeden önce tarama yapın. Genelde sıkıntılı bir yer değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı