Formattan sonra lisans gitti

Yanlışlıkla Google şirketinin lisanlı bilgisayarı olarak gözüküyormuş bir de, ne güzel olurdu .

Yanlışlıkla Google şirketinin lisanlı bilgisayarı olarak gözüküyormuş bir de, ne güzel olurdu .

Ben de bu şekilde 1.5 yıl kullanmıştım sonra bir formatta key aktif etmedi. Bir daha mı alsam diye düşünürken üniversite Microsoft ile yaptığı anlaşmadan dolayı bir sürü programı kullanıma açtı, Windows dahil. O şekilde Windows 10 Professional Retail key almıştım.

Fırsattan istifade kapmışsınız, iyi yapmışsınız. Benim o kadar verecek param yok maalesef, o yüzden bu şekilde kullanmaya devam. İlerde milyoner olursam belki almayı düşünebilirim.

Bilgisayar Windows kurulu geldi.
Önceden formatladığımda ve anakartı güncellediğimde lisans gitmiyordu.
Son formattan sonra gitti.

Kurduğunuz Windows sürümü ile anakartınıza kayıtlı olan ürün anahtarı farklı ise bu çalışmayacaktır. İnternetten 50-60 liraya key alabilir ya da anakartınıza kayıtlı olan Windows sürümünü kurarak bu sorunu çözebilirsiniz. Sorunun bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Eğer aynı ise anakartınıza kayıtlı olan ürün anahtarını tekrar girin.

Bilgisayar Windows kurulu geldi.
Önceden formatladığımda ve anakartı güncellediğimde lisans gitmiyordu.
Son formattan sonra gitti.

Aynı Windows sürümü mü kurulu şu anda. Eğer aynıysa illaki @at4k4n.exe'ın dediği gibi bir yerde key gözüküyordur, onu kullanarak etkinleştirin.

Ben güncelleme derken yeni bir anakarta geçiş yaptığını sandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…