Çözüldü Fortnite 0xc000009a hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EgeEvcil

Decapat
Fortnite'ı başlatmaya çalıştığımda 0xc000009a hatasını alıyorum. Oyunu bu bilgisayarda ilk defa oynamıyorum.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Not:
Win 10 kullanıyorum
Oyunu bu hatadan sonra bir kere silip yükledim.
Oyunun dosyalarını doğruladım

Son düzenleme:
Çözüm
OpenGL hatası verdiği için ekran kartı kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Ekran kartı sürücünüz güncel mi? Güncel değilse güncelleyin, güncel ise DDU ile sürücüyü kaldırıp en son sürümü tekrardan kurun.
DDU yaptım oyun bu seferde şu hatayı veriyor ;
Sırasıyla olanları ss olarak attım

0xc0000142 hatasının Çözümünü buldum:
Disk (C)>Program Files>Epic Games>Fortnite>FortniteGame>Binaries>Win64>EasyAntiCheat>Certificates
Bu sıralamayı takip ettikten sonra içerisindeki game.bin ve game yazılı dosyaları silip oyunu başlatabilirsiniz

Not:0xc000009a hatasını alıyorsanız ilk önce DDU , sonrasında 0xc0000142 hatasını verirsede yukarıdaki yolu takip edin

Kaynak Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
OpenGL hatası verdiği için ekran kartı kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Ekran kartı sürücünüz güncel mi? Güncel değilse güncelleyin, güncel ise DDU ile sürücüyü kaldırıp en son sürümü tekrardan kurun.

DDU yaptım oyun bu seferde şu hatayı veriyor ;
Sırasıyla olanları ss olarak attım

0xc0000142 hatasının Çözümünü buldum:
Disk (C)>Program Files>Epic Games>Fortnite>FortniteGame>Binaries>Win64>EasyAntiCheat>Certificates
Bu sıralamayı takip ettikten sonra içerisindeki game.bin ve game yazılı dosyaları silip oyunu başlatabilirsiniz

Not:0xc000009a hatasını alıyorsanız ilk önce DDU , sonrasında 0xc0000142 hatasını verirsede yukarıdaki yolu takip edin

Kaynak Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• aaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaa.png
    641,9 KB · Görüntüleme: 21
  • aaaaaaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaaaaaa.png
    21,2 KB · Görüntüleme: 21
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Çözüm