Fortnite arkadaş arıyorum

Yuuji

Terapat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Hali hazırda oynayan arkadaşlarım var. Ama oyunda kötü olan, iyi olan fark etmez win almak isteyen Kreatif modunda PG atmak isteyen nick versin.

Arkadaşlarımız arasında oynuyoruz, kendi halimizde klan oluşturduk eğer gelmek istersen discord linki atabilirim yasak değilse.

Oyunu 1 yıldır oynuyorum. Arenada 6300 puan oldum ve sonra 3000'e kadar düştüm. Nasıl olduğunu sormayın. Tekrar 6000'lere çıkmak istiyorum. PG falan da atarız. Oynamak isterseniz adım: A81 ScRop

Benide ekleyebilirsiniz adım regaax çok iyi oynamam ama güzel bir yere inersek en az 3 kill en fazla 6 kill alırım
Arkadaşlarımız arasında oynuyoruz, kendi halimizde klan oluşturduk eğer gelmek istersen Discord linki atabilirim yasak değilse.
[/QUOT klana bende gelebilir miyim

Hali hazırda oynayan arkadaşlarım var. Ama oyunda kötü olan, iyi olan fark etmez win almak isteyen Kreatif modunda PG atmak isteyen nick versin.

@Yuuji nickim: x4nqel ne çok iyiyim ne çok kötüyüm bende arkadaş arıyorum oynarız istersen.
Oyunu 1 yıldır oynuyorum. Arenada 6300 puan oldum ve sonra 3000'e kadar düştüm. Nasıl olduğunu sormayın. Tekrar 6000'lere çıkmak istiyorum. PG falan da atarız. Oynamak isterseniz adım: A81 ScRop

@FakirSincap Oynayalım istersen. Nickim: x4nqel

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…