Fortnite ban yiyince diğer hesap da ban yer mi?

Rez

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-9400F Asus TUF GeForce GTX 1650 Super 8GB RAM
Meslek
Boyutlararası Portal Gezgini
Fortnite'da yan hesapta skin changer kullanmak istiyorum ancak yan hesaptan yersem ana hesabımda ban yer mi?

Fortnite'da yan hesapta skin changer kullanmak istiyorum ancak yan hesaptan yersem ana hesabımda ban yer mi?

Hocam merhaba zamanın da siz de Epic Games hesabınızı çaldırıp geri alırken sorun yaşamışsınız da ben de aynı sorunu yalıyorum konu ile alakasız mazur görür lütfen, tecrüblerinizden faydalanmak isterim.

Hocam
  1. https://www.epicgames.com/help/tr/contact-us buradan hesabıma giriş yapamıyorum butonuna bas.
    Sonra hesabımda kullandığım e-posta adresine erişimim yok değiştirmek istiyorum kısmına gir.

Buradan
    Mevcut e-posta dediği.
    Çalınmadan önce kullandığın mailin.
    Ve çalınmadan önceki nickname.
    Sonra mailine link gelecek 7 tane soru falan soracaklar ilk nickin ilk faturan falan bende 7 soruda ilk başta olmadı sonra bir daha ticket açtığımda sorduklarında.
    Daha eski faturaları gönderdim öyle aldım hesabı umarım işine yarar.

Ban yersin tabii Epic Games acımıo hile tespit ederse yapıştırır banı.

Hocam değerli yorumunuz için minnettarım. ben böyle değil direk ticket açmıştım ve mailime doğrulama linki gönderdiler.linke mobil verim açıkken girdim siz olduğunuzu doğrulayamadık dediler fatura atıyorum yok dinlemiyorlar sizin yönteminizi deneyeceğim bir de tekrardan çok teşekkür ederim...

Hocam link gönderiyorlar doğruluyorum kabul etmiyorlar. Mobil verimden doğruladım linki evden de doğruladım kabul etmiyorlar ne yapmam lazım? Şimdi sizin dediğiniz yöntemi deniyorum hocam.

Kanka dediğim formu gönderdim seni üst birime yönlendiriyoruz dediler. Sen de de mi böyle olmuştu.

Son düzenleme:

hocam bulamadım bana attıkları maili hatırlamıyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…