Fortnite bir açılıp bir kapanıyor

Jordan Barrett

Centipat
Daha fazla  
Merhablar hocam. Ben uzun zaman sonra Fortnite indirdim ve oyuna girdim. Sonra grafik ayarlarından DirectX 12 seçerek kapatıp açmaya çalıştım. Fakat bir türlü olmadı açılmadı oyun. DirectX 11 yapınca açılan oyun 12 yapınca açılmıyor anlayamadım. Yardım eder misiniz?

Ne yapabilirim hocam sizce?

Son düzenleme:
Şu an oyunu açamıyor musunuz? Ne kadar ısınıyor bilgisayar?

Ek olarak DirectX 11 kullanmanızı önermem görüntü çok kötü oluyor. Performans öneririm ben.

RTX özelliğini kullanmayacaksan DirectX 12'yi seçmeni önermem DirectX 11 Fortnite için en optimize mod.
Hocam ama ekran kartına falan bir şey olur mu ısınıyor DirectX 11 de.
DirectX 11 ile alakası yok ısınmanın, DirectX 12 de kullansan da bir şey değişmeyecek.
Şu an oyunu açamıyor musunuz? Ne kadar ısınıyor bilgisayar?

Ek olarak DirectX 11 kullanmanızı önermem görüntü çok kötü oluyor. Performans öneririm ben.
DirectX 11 de görüntü kalitesi değişmiyor DirectX 12 ile aynı. DirectX 12'nin tek artısı RTX modunu açabilmek, zaten RTX modunu açtığınız zaman fps ciddi anlamda düşüyor. Zaten performans modundan bahsetmeye bile gerek yok oyun mobile dönüyor fakir veya e sporcu değilseniz kullanmayın.

DirectX 11 ile alakası yok ısınmanın, DirectX 12 de kullansan da bir şey değişmeyecek.

DirectX 11 de görüntü kalitesi değişmiyor DirectX 12 ile aynı. DirectX 12'nin tek artısı RTX modunu açabilmek, zaten RTX modunu açtığınız zaman fps ciddi anlamda düşüyor. Zaten performans modundan bahsetmeye bile gerek yok oyun mobile dönüyor fakir veya e sporcu değilseniz kullanmayın.
Performansın neyi kötü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

DirectX 11 de görüntü kalitesi değişmiyor DirectX 12 ile aynı. DirectX 12'nin tek artısı RTX modunu açabilmek, zaten RTX modunu açtığınız zaman FPS ciddi anlamda düşüyor. Zaten performans modundan bahsetmeye bile gerek yok oyun Mobile dönüyor fakir veya e sporcu değilseniz kullanmayın.

Hocam DirectX 11 ekran kartı durmadan render alıyor. Şahsen kendimde test ettim. DirectX 12 de ise sadece görüş alanını alıyor ve böylece ekran kartı neredeyse hiç ısınmıyor.

Performansın neyi kötü?

Hocam ekran piksel piksel oluyor. Performans modunda 500-400 FPS'ler alıyorsunuz fakat görüntü piksel piksel ve oyundan zevk alamıyorsunuz.

Hocam DirectX 11 ekran kartı durmadan render alıyor. Şahsen kendimde test ettim. DirectX 12 de ise sadece görüş alanını alıyor.

Hocam ekran piksel piksel oluyor. Performans modunda 500-400 FPS'ler alıyorsunuz fakat görüntü piksel piksel ve oyundan zevk alamıyorsunuz.
Ben çimenlerin olmaması dışında pek bir şey fark etmemiştim hocam. DX 11 denediğimde gözüme çok kötü gelmişti o yüzden performans kullanıyorum.

Ben çimenlerin olmaması dışında pek bir şey fark etmemiştim hocam. DX 11 denediğimde gözüme çok kötü gelmişti o yüzden performans kullanıyorum.

Hocam bende performansta oynamıştım pixel olarak gerçekten çok kötü gözüküyordu. Adamları falan göremiyordum uzaktan.

Geri
Yukarı