Fortnite Build nasıl geliştirilir?

Hocam oyunu oynayan arkadaşım yok aslında aimim iyi falan ama oyunun asıl mekaniği kafamı karıştırıyor yani adamla savaşırken ne olduğunu anlamıyorum üsttemi sağda mı solda mı anlayamıyorum oyun çok hızlı olduğu için alışık değilim biraz.

Normaldir alışırsın zamanla diyeceğim de bu saatten sonra oyun pek zevk vermiyor.

Biraz yapabilmeye başladım 90 derece falan ama fightlar da hala elim ayağıma dolaşıyor biraz da olsa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz yapabilmeye başladım 90 derece falan ama fightlar da hala elim ayağıma dolaşıyor biraz da olsa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çalış dostum olur bu da benim 2 sene önceki halim :D

Çalış dostum olur bu da benim 2 sene önceki halim :D

Reis oynuyoruz da bu sezon biraz sıkıcı ya hiç etkinlik falan yok. Map'de çok hoşuma gitmedi bu ne zaman yenileniyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı