Fortnite çok kötü oynuyorum

Oyun içinde kreatif mapi yada steamdan bir şey önerebilir misiniz?
Fortnite öyle 5-6 gün oynayarak gelişilecek bir oyun değil. Çok fazla aim ve build çalışman gerek.
Nerden çalışsam bilmiyorum map tavsiyesi verirseniz sevinirim.
Build'ları hangi tuşlarda kullanıyorsun?
Q duvar V merdiven F taban B çatı.
Önerdiğiniz kanala bakacağım ben hızlı hızlı oynamak istiyorum çılgınlar gibi .
Klavye ile mi oynuyorsunuz Gamepad'le mi?
Klavye.
Tuşlarım fena değil bence elim alışık 360 atıyorum.
Oyunda herkes Mimar Sinan mübarek, mermi sesi duydu mu kule dikiyorlar. Çok oynaman lazım.
oynamaya devam edeceğim elbette.
İşi çok geliştirmek istiyorum. Kreatif map tavsiyeniz var mıdır? Çalışmak için. Attığınız videoya bakacağım.
Sezon 2'den beri oynayan ben bruhh.
İlk sezonlardan oynuyordum son 1 aydır tekrar başladım.

@lrkende Alışılması güç bir kombinasyon. Mouse'unda makro tuşların varsa onlarla yapmayı dene. Klavyedeki yükü azaltmış olursun

Fortnite' da build aim'den daha değerli. Kendini korumayı öğren önce. Başlarda sürekli savaşmaya çalış, onu bunu toplayarak öğrenemezsin savaşmayı. İn, silahlarını al, savaşa bilecek kadar materyal topla saldır. Savaşarak öğrenirsin.

Mousemda 2 makro tuşu var ama onlara hiç alışamamaktan korkuyorum. Buildimde kötü aimimde . Map lazım çalışmam için.

@lrkende hocam ben Fortnite'ı kreatiften falan önce oynuyordum şu an hangi mapler var hiç bilmiyorum YouTube'dan bakarsanız daha çok yardımı dokunabilir.

Alıştığın zaman onlar çok daha rahat. Zamanla olur.
Deneyeyim bi.
@lrkende hocam ben Fortnite'ı kreatiften falan önce oynuyordum şu an hangi mapler var hiç bilmiyorum YouTube'dan bakarsanız daha çok yardımı dokunabilir.
Mongraalın da kullandığı bir map varmış sanırım onu deniyorum şu sıralar.

Bir de şey takım arıyorum Trio yada Duo oynamak isteyen varsa girebiliriz.

Ama hala önerilerinize açığım aim geliştirmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…