Çözüldü Fortnite corrupted Memory hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EmreApak09

Picopat
Daha fazla  
Fortnite'da 2 gündür aynı hatayı alıyorum. Silip yükledim düzeldi oyunu kapatıp açtığımda yine aynı sorun oldu. Otobüsten atlayınca aşağıya inerken lobiye atıp bu hatayı veriyor. Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Fortnite Screenshot 2021.01.29 - 22.24.53.92.png
    Fortnite Screenshot 2021.01.29 - 22.24.53.92.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 123
Çözüm
BattlEye kaynaklı sorun gibi gözüküyor. BattlEye AC yazılımını kaldırıp, yeniden kurdun mu?
BattlEye kaynaklı sorun gibi gözüküyor. BattlEye AC yazılımını kaldırıp, yeniden kurdun mu?

Oyun dosyasının içinden BattlEye dosyasını sildim. Oyuna girince dosyayı otomatik yeniden yükledi sanırım dosya yerine geri geldi. Silmenin başka bir yolu var mı?

Oyun dosyasının içinden BattlEye dosyasını sildim. Oyuna girince dosyayı otomatik yeniden yükledi sanırım dosya yerine geri geldi. Silmenin başka bir yolu var mı?
Epic Games Launcher'da kütüphanede oyunun yanında olan 3 noktaya bas, orada "Uninstall BattlEye" diye seçenek olması lazım. Daha sonra dosyalarını doğrula, muhtemelen indirecektir onu.

Epic Games Launcher'da kütüphanede oyunun yanında olan 3 noktaya bas, orada "uninstall BattlEye" diye seçenek olması lazım. Daha sonra dosyalarını doğrula, muhtemelen indirecektir onu.

Tamamdır teşekkür ederim deneyince yazarım. Şimdi oyun dosyalarından uninstall install yaptım yine olmadı denerim artık.
Epic Games Launcher'da kütüphanede oyunun yanında olan 3 noktaya bas, orada "uninstall BattlEye" diye seçenek olması lazım. Daha sonra dosyalarını doğrula, muhtemelen indirecektir onu.

BattlEye uninstall diye bir seçenek yok bu arada kütüphanede.

C:\program Files\Epic Games\Fortnite klasöründe uninstallBE.exe dosyası mevcut olması lazım. Bu arada BattlEye kullanan Ark'ta kaldırma seçeneği Launcher'da mevcuttu. Fortnite'ta olmaması ilginç.

Sildim yükledim oynama fırsatı bulamadım eve gidince bakacağım. Ekleme yaparım.

Düzeldi galiba çıkıp girdim yine açıldı oyun. Teşekkürler yardım için. Oyun tam sardığı gibi hata verince sinirim bozulmuştu. :D

Düzeldi galiba çıkıp girdim yine açıldı oyun. Teşekkürler yardım için. Oyun tam sardığı gibi hata verince sinirim bozulmuştu. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı