Fortnite Dara paketi içinden V-Papel gelmedi

Typede983

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fortnite dara paketi içinde 1500 papel yazıyor. Normal görevlerde de dünyayı kurtar görevlerinde de gözükmüyor. Papel görevi nereden alacağım?

Fortnite dara paketi içinde 1500 papel yazıyor. Normal görevlerde de dünyayı kurtar görevlerinde de gözükmüyor. Papel görevi nereden alacağım?

Epic Games Web sitesi destek bölümünden iletişime geçin.

Sanırım bahsettiğiniz şey "Dünyayı Kurtar" görevini de içeren paket.
Hikayede ilerleyin. 3. kısıma geldiğiniz de görevler menüsünde günlük görevler tarzı bir bölüm olacak.
  • Görevler "Dünyayı Kurtar" hikâye modunda "Ana Üs Fırtına Kalkanı Savunması 3" görevini tamamladıktan sonra açılır.
Orada size diyor ki 1 günlük görev tamamlayın 100 V-Papel. 3 günlük görev tamamlayın 200 V-Papel. 5 Günlük görev tamamlayın 500 V-Papel şeklinde. 1500 V-Papel tamamlayacak kadar görev var orada.
O menüde bahsedilenleri yaptıkça V-Papeli alacaksınız. Görevlerde o kadar zor görevler değildi. Mühendis olarak oyna, 300 düşman öldür gibi görevler.
Oyunum şu an yüklü olmadığı için direkt ekran görüntüsü atamıyorum ama bahsettiğim şeye bakarsanız bulursunuz. Görev menüsünde gezinin biraz.

Son düzenleme:
Sanırım bahsettiğiniz şey "Dünyayı Kurtar" görevini de içeren paket.
Hikayede ilerleyin. 3. kısma geldiğiniz de görevler menüsünde günlük görevler tarzı bir bölüm olacak.
  • Görevler "Dünyayı Kurtar" hikâye modunda "Ana Üs Fırtına Kalkanı Savunması 3" görevini tamamladıktan sonra açılır.
Orada size diyor ki 1 günlük görev tamamlayın 100 V-Papel. 3 günlük görev tamamlayın 200 V-Papel. 5 Günlük görev tamamlayın 500 V-Papel şeklinde. 1500 V-Papel tamamlayacak kadar görev var orada.
O menüde bahsedilenleri yaptıkça V-Papel'i alacaksınız. Görevlerde o kadar zor görevler değildi. Mühendis olarak oyna, 300 düşman öldür gibi görevler.
Oyunum şu an yüklü olmadığı için direkt ekran görüntüsü atamıyorum ama bahsettiğim şeye bakarsanız bulursunuz. Görev menüsünde gezinin biraz.

2 bölüm yaptım görevler gözükmüyor

2 bölüm yaptım görevler gözükmüyor
Görevler "Dünyayı Kurtar" hikâye modunda "Ana Üs Fırtına Kalkanı Savunması 3" görevini tamamladıktan sonra açılır.

3. görevi bitirmeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı