Fortnite için konsol mu daha iyidir klavye mouse mi?

emirrss_0

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Fortnite'ı konsoldan oynuyorum ve kötü oynadığımı düşünmüyorum. Bazen klavye mouse daha mı rahat olur acaba diye düşünüyorum ve bu konuda kararsız kaldım. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum, sizce hangisi daha rahat?

Yani klavye ve farenini verdiği aim doğruluğunu ve refleksleri bir konsolda alabilecğeimi asla düşünmüyorum. Her anı flick olan ve çok seri ve net aim'ler koymanız gereken bir oyun diye biliyorum. O nedenle klavye ve fare en mantıklı seçim olacaktır.

Bende Controller oyuncusuyum fakat eğer alıştıysan controllera klavye mouse olayına hiç girme ama eğer Build'de falan kendini daha da ilerletmek istiyorsan alışma süreci sancılı olacak.

Şu anda Fortnite'ı konsoldan oynuyorum ve kötü oynadığımı düşünmüyorum. Bazen klavye mouse daha mı rahat olur acaba diye düşünüyorum ve bu konuda kararsız kaldım. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum, sizce hangisi daha rahat?

Hocam yaklaşık 6 yıllık Fornite oyuncusuyum hem PS'den hem PC'den de oynadım Build edit açma konusunda PC de daha rahattim ama PS de aimim muazzamdı her iki tarafında + ve -leri var ama bana kalırsa PC de daha iyi oynanır tabiki kişiye oynayış tarzınıza göre değişir.

6 senedir profesyonel bir şekilde Fortnite oynuyorum ve her ikisinden de oynadım ama alışmana bağlı ben klavye mouse tercih etmeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı