Fortnite IP ve VPN hatası

munirbozkurt

Decapat
Nedenini bilmediğim bir şekilde ben oynamadığım halde hesabım ban yedi. Ben de köyden geldiğimde öğrendim. Yeni bir hesap açtım ve girmek istedim. İlk başta hiçbir sıkıntı yoktu ama taa ki otobüs kalkana kadar. Otobüs kalktı yerimi işaretledim atladım ve 2-3 saniye sonra IP ve VPN hatası aldım. Bilgisayara format dahil her şeyi denedim fakat olmadı. Çözümünü bilen var mı? (Not: Bilgisayarımda hiçbir oyuna ait bir hile yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
VPN kullandınız mı veya sistemde kurulumu? Değilse Supporta yazın.
Support link: Fortnite
Support hiç bir şekilde yardımcı olmadı maalesef. Hayır dediğim gibi köye gitmeden önce oyundan çıktım geri geldiğimde ise giriş yapmadım. Bilgisayarımın ve hesabımın şifresi bir tek bende var. Vede 100 tl para yatırmıştım o oyuna parasını geçtim sadece oyuna girmek istiyorum.

Dostum boşuna uğraşma bende format dahi herşeyi yaptım ama hiçbir çare yok anakarta ip ban atmışlar heralde bazıları diyor HDD değiştir oluyor dene istersen ben SSD ye kurmusken ban yemiştim bende HDD "de var ona daha kurmadım deniycem belki olur hard disk değiş olur b elki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı