Fortnite Kaç GB indirme yapıyor?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Oyuna arkadaşımla beraber başlamayı düşünüyoruz. Ancak indirme boyutundan dolayı benim için problem olabilir. Fortnite'ı Epic Games Store'dan indirmeye alırsam kaç GB internetim gider? Ve oyundaki maçlarda çok fazla internet sömürülüyor mu?

Platform: PC

1.png

5saniyenizi ayırıp araştırsaydınız bulabilirdiniz aslında direkt konu açmak yerine

Eki Görüntüle 1135151
5saniyenizi ayırıp araştırsaydınız bulabilirdiniz aslında direkt konu açmak yerine
Kapladığı alan umrumda bile değil, 20 GB değeri orada bir anlam ifade etmiyor. Benim alandan yana sıkıntım yok. Bir arkadaşım 20 GB indirme yapıp ardından kendini kurup 40'a çıktığını söylemişti (repack mantığı). Bende o yüzden indirme boyutunu sordum. Maalesef konuyu okumadan direkt cevap yazınca böyle oluyor 😊

Kapladığı alan umurumda bile değil, 20 GB değeri orada bir anlam ifade etmiyor. Benim alandan yana sıkıntım yok. Bir arkadaşım 20 GB indirme yapıp ardından kendini kurup 40'a çıktığını söylemişti (repack mantığı). Bende o yüzden indirme boyutunu sordum. Maalesef konuyu okumadan direkt cevap yazınca böyle oluyor 😊

Doğru söylemiş benim bir arakadaşa indirdiğimde 35GB bir şekilde gidiyor.

Geri
Yukarı