Fortnite kendi kendine silindi

İşletim sistemi
Windows 10

savasOZT

Centipat
Arkadaşlar merhaba. az önce bir sorunla karsılastım. Fortnite oynuyorum, daha yarım saat once oyundaydım, cıktım ve az once gırıs yapmak ıstedıgımde oyun yuklu degıl dedı. Yenıden ındır dıyor. Ne yapabilirim? (İnternetim sınırlı, bu yuzden oyunu tekrardan ındıremıyorum. Oyun 40 GB.)

Arkadaşlar merhaba. Az önce bir sorunla karsılastım. Fortnite oynuyorum, daha yarım saat once oyundaydım, cıktım ve az once gırıs yapmak ıstedıgımde oyun yuklu degıl dedı. Yenıden ındır dıyor. Ne yapabilirim? (İnternetim sınırlı, bu yuzden oyunu tekrardan ındıremıyorum. Oyun 40 GB.)

Aynı sorunu Steam'de yaşıyordum indire basınca dosyaları doğrulamak için bir tarama yapıyor eğer dosyalar tam ise zaten açılır sıkıntı olmaz yani.

Dosyaları doğrulatmayı dene. Ayrıca, belki güncelleme gelmiştir ?
Ek olarak arkadaşın dediği gibi oyun 40 GB değil ve bir kaç aya 100 GB olur.
Eğer yükleme yerinde 40 GB yazıyorsa, o eksik dosya veya güncellemedir.

İnternet'in sınırlıysa bu oyunu bırak. Oyunu güncelliyorum. İki hafta sonra, tam girecekken başka bir 10 GB güncelleme gelmiş oluyor. Ayda bir defa gireceğim bir oyun için her hafta 10 GB harcayamam.
O yüzen sileceğim. Bu arada 10 GB lafı gelişi tabi.

Dosyaları doğrulatmayı dene. Ayrıca, belki güncelleme gelmiştir ?
Ek olarak arkadaşın dediği gibi oyun 40 GB değil ve bir kaç aya 100 GB olur.
Eğer yükleme yerinde 40 GB yazıyorsa, o eksik dosya veya güncellemedir.

İnternet'in sınırlıysa bu oyunu bırak. Oyunu güncelliyorum. İki hafta sonra, tam girecekken başka bir 10 GB güncelleme gelmiş oluyor. Ayda bir defa gireceğim bir oyun için her hafta 10 GB harcayamam.
O yüzen sileceğim. Bu arada 10 GB lafı gelişi tabi.

daha bugun 1.71 gblık guncelleme geldı ındırıp oynamıstım sonra cıktıgım yenıden gırmek ıstedıgımde guncelleme tammalanması gerekıyor dedı arkadaslarımda bu sorun yok

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı