Çözüldü Fortnite NORMALİZ.DLL ve 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Geçen gün savaş bileti almanın verdiği zorunlulukla bir Fortnite oynamak istedim lakin 2 gün önce düzgün çalışan oyun şimdi böyle hatalar verdi. Birçok yöntem denedim CMD üzerinden komutlar PowerShell üzerinden komutlar sizin videonuz ama sonuç sıfır. Eazy anti cheatın sitesine de baktım lakin yinene sonuç sıfır. Lütfen yardım edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot 7_23_2020 6_45_01 PM.png
    Screenshot 7_23_2020 6_45_01 PM.png
    913,3 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot 7_23_2020 6_45_02 PM.png
    Screenshot 7_23_2020 6_45_02 PM.png
    913,3 KB · Görüntüleme: 35
Çözüm
Ekran kartım güncel serviceler derken hangileri?
Intel HD 530 GTX 960M'nin her şeyini kontrol ettim günceller.

Ayını problemi Apex Legends ile alıyordum. Çözümü tüm serviceleri güncelleyip chipset ve grafik kartını güncellemem oldu. Denemeni öneririm.

Artık daha büyük bir sorunum var güncellemelere bakmak için aygıt yöneticisini açarken bir yönetici bu işlemi engelledi diye hata alıyorum o yönetici de mmc.exe.
Yardım edecek kimse yok mu?
Başka biri yardımcı olmayacak ise bugün format atacağım hem PC'nin performansı artar.
Sorun virüs olduğu için idi. Format attık, çözüldü.
Oyunu kaldırıp tüm dosyalarını silip tekrar yüklemeni tavsiye ederim. Bundan önce daha ufak çaplı çözüm söyleyecek arkadaşlarının dediklerini yaptıktan sonra yap tabii.

Oyunu kaldırıp tüm dosyalarını silip tekrar yüklemeni tavsiye ederim. Bundan önce daha ufak çaplı çözüm söyleyecek arkadaşlarının dediklerini yaptıktan sonra yap tabii.

normaliz.dll oyun dosyası değil ki silersen yine aynı hatyı verecektir
Bu arada Windows'un tüm güncellemelerini yaptım lakin sisteminden dolayı Microsoft hala 2004'ü yollamadı sürümüm 1909.

normaliz.dll oyun dosyası değil ki silersen yine aynı hatyı verecektir
Bu arada Windows'un tüm güncellemelerini yaptım lakin sisteminden dolayı Microsoft hala 2004'ü yollamadı sürümüm 1909.
Ayını problemi APEX legends ile alıyordum. Çözümü tüm serviceleri güncelleyip chipset ve grafik kartını güncellemem oldu. Denemeni öneririm.

Ekran kartım güncel serviceler derken hangileri?
Intel HD 530 GTX 960M'nin her şeyini kontrol ettim günceller.

Ayını problemi Apex Legends ile alıyordum. Çözümü tüm serviceleri güncelleyip chipset ve grafik kartını güncellemem oldu. Denemeni öneririm.

Artık daha büyük bir sorunum var güncellemelere bakmak için aygıt yöneticisini açarken bir yönetici bu işlemi engelledi diye hata alıyorum o yönetici de mmc.exe.
Yardım edecek kimse yok mu?
Başka biri yardımcı olmayacak ise bugün format atacağım hem PC'nin performansı artar.
Sorun virüs olduğu için idi. Format attık, çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı