Fortnite oynanır mı?

batuotgen10

Centipat
Daha fazla  
Dedigim gibi oyuna baslanirmi oyuncu sayisi aktif mi? Zevk alir miyim para yatirmadan veya yatirsamda Pass alınır mı? Guzel mi?

Zevklerine bağlı. Bana göre güzel. Builder modu ise ayrı hoş.

Dedigim gibi oyuna baslanirmi oyuncu sayisi aktif mi? Zevk alir miyim para yatirmadan veya yatirsamda Pass alınır mı? Guzel mi?

Oynanır. Bence para yatırmaya gerek yok. Battle Pass'in belli bir bölümünü geçince ücretsiz kısmın tamamını oynamasanda veriyor.

Bence oynanır. Battle Pass falan alıp bir sürü kostüm elde edebilirsiniz. Üstüne ekstra V-Papel de elde etmiş olursunuz. Biriktirip mağazadan da bir şeyler alabilirsiniz.

Bence oynanır. Battle Pass falan alıp bir sürü kostüm elde edebilirsiniz. Üstüne ekstra v-papel de elde etmiş olursunuz. Biriktirip mağazadan da bir şeyler alabilirsiniz.

Oyun zor mu? Ben zaten Full yapisiz modda kasacağım hesabi.

Oyun zor mu? Ben zaten Full yapisiz modda kasacağım hesabi.
O kadar da zor değil. Kötü oynayan çok oyuncu denk geliyor genelde. İlk zamanlarda biraz garip ve zor gelebilir ama alıştıktan sonra çok kolay geliyor.

O kadar da zor değil. Kötü oynayan çok oyuncu denk geliyor genelde. İlk zamanlarda biraz garip ve zor gelebilir ama alıştıktan sonra çok kolay geliyor.

50 v papel lazim nereden bulacağım 25 TL'lik 600 VP veren paketide aldim.

Eğer istiyorsan oyna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…