Fortnite oyununda kaç ping alırım?

Alperen9g

Hectopat
Evet arkadaşlar, Fortnite sunucularının nerede olduğunu aşağıya yazıyorum tahmini ping değerlerini yazar mısınız yanlarına, teşekkür ederim. Ping değerim ise 12-17 arasında bağlı cihazlara göre değişiyor ama genelde 15. İnternetim 13 download 0,7 upload.

Sunucular;
  • Kuzey Amerika - Doğu, Batı
  • Brezilya
  • Avrupa
  • Okyanusya
  • Asya
  • Ortadoğu

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nerden bilelim test edin. SpeedTest'ten obölgeleri seçip deneyebilirsiniz çıkan değere 3-4 eklersiniz. Diyelim ki Kars'ta yaşıyosunuz Kars server'ında 10 ping alırsınız ama Almanya'da 80 ping alırsınız. İstanbulda yaşıyorsanız İstanbul serverında 10 ping alırsınız ama Almanya'da 50 ping alırsınız böyle farklar var o yüzden kendiniz test edin.

Evet arkadaşlar, Fortnite sunucularının nerede olduğunu aşağıya yazıyorum tahmini ping değerlerini yazar mısınız yanlarına, teşekkür ederim. Ping değerim ise 12-17 arasında bağlı cihazlara göre değişiyor ama genelde 15. İnternetim 13 download 0,7 upload.

Sunucular;
  • Kuzey Amerika - Doğu, Batı
  • Brezilya
  • Avrupa
  • Okyanusya
  • Asya
  • Ortadoğu
FrankFurt ve Vienna sunucularına SpeedTest yapın. Aşağı yukarı bir değer az çok söyleyebilirim ama dediğim gibi tahmini bir değer olur. En iyisi kendiniz görmenizden yana olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı