Fortnite tayfa paketi alınmasına rağmen 950 v bucks vermedi

KKaanN2

Centipat
Daha fazla  
Tayfa paketini 2. kez aldım ve 950 v bucks vermedi. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
950 vbucks vermiyor ki zaten. 1000 v bucks veriyor.

1000 v bucks veriyor evet ama battle pass açıksa fazladan 950 v bucks vermesi lazım normalde ve o v bucksu vermedi
Öyle bir kuralı olduğunu sanmıyorum. Hiç öyle birşey yapmış mıydı sana?

1000 v bucks veriyor evet ama Battle Pass açıksa fazladan 950 v bucks vermesi lazım normalde ve o v bucksu vermedi.

Diğer sezon ücretsiz gelir ya da çık gir yap bazen geç düşüyor.

Öyle bir kuralı olduğunu sanmıyorum. Hiç öyle birşey yapmış mıydı sana?
Hocam normalde battle pass açması lazım zaten önceden alana arkadaşlarımda söylüyor battle pass açıksa 950 v bucks veriyor diye arkadaşlarım aldı zaten bende sıkıntı oldu

Diğer sezon ücretsiz gelir ya da çık gir yap bazen geç düşüyor.
Eminem kostümü için alıyordum zaten v bucksı bu sezon alamazsam bi anlamı kalmıyor aslında :/

O zaman destek ekibine bir yazın hocam halleder onlar veya ters bir durum varsa açıklarlar.

1000 v bucks veriyor evet ama Battle Pass açıksa fazladan 950 v bucks vermesi lazım normalde ve o v bucksu vermedi.

Ekstra 950 Vbucks'ı Battle Pass açıkken alırsan tek seferlik veriyor. Sonrasında Battle Pass varken alırsan sadece 1000 veriyor ekstra 950 vermiyor.

Ekstra 950 Vbucks'ı Battle Pass açıkken alırsan tek seferlik veriyor. Sonrasında Battle Pass varken alırsan sadece 1000 veriyor ekstra 950 vermiyor.
Battle pass açıktı zaten daha önce tayfa paketinden hiç 950 v bucksta almamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…