Çözüldü Fortnite Yükleme Ekranında Donma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

thecagrix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dün gece Fortnite Battle Royale indirdim yaklaşık 17 GB'tı. Oyun normal bir şekilde açıldı ama kendi kendine galiba görselde de görülebileceği üzere bi' PVE veya Training moda sokuyor. Bu modun da yükleme ekranı geçmiyor. Yaklaşık 1 saat bekledim, oyun herhangi bir hata da vermiyor, sadece duruyor. Bilgisi olan birisi varsa yardım ederse sevinirim, 17 GB'ın helak olmasını istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

y0dP2N.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O yükleme ekranı değil. Ben de ilk öyle sanıp oyunu silip tekrar yükledim ama malmışım (malmışız). Orada 2 seçenek var alttaki Battle Royale tıklayın oyun açılıyor :D
Ben de aynı sorundan müzdaripim. Acaba sorunu çözdüyseniz nasıl çözdünüz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar, Epic Games klasöründe bulunan DirectX klasöründeki setup'u yeniden yükleyin. Ben de sorun böyle çözülmüş oldu.

Son düzenleme:
O yükleme ekranı değil. Ben de ilk öyle sanıp oyunu silip tekrar yükledim ama malmışım (malmışız). Orada 2 seçenek var alttaki Battle Royale tıklayın oyun açılıyor :D

Çözüm
Ya ama 30 dakika bekleyip forumlarda aradıktan sonra olacak şey mi bu ? Neredeyse oyunu siliyordum.

Merhaba Ben Oyunu Yeni Indirdim oyunu başlat a bastıgımda oyunun yukleme ekraninda kalıyor. Yaklaşık 30 dk bekledim açılmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi bana?

Merhaba Ben Oyunu Yeni Indirdim oyunu başlat a bastıgımda oyunun yukleme ekraninda kalıyor. Yaklaşık 30 dk bekledim açılmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi bana?
Yeni bir konu açarsanız daha iyi yardımcı olabilir üyeler. :) Çünkü bu konu kapanalı uzun zaman oldu ve çoğu kişi girmeyebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı