Forum Cezaları Hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ekrem Öztoprak

Hectopat
Sayın Ekrem Öztoprak,

Technopat Forum konusunda bir ceza aldınız.

Sebep: Yanlış kategoriye konu açma
-------
Yanlış kategoriye konu açma
-------

Bu suçun cezası 1 puandır ve ceza süresi dolana kadar erişiminiz kısıtlanabilir. Ciddi cezaların süresi hiçbir zaman bitmeyecektir.

Orijinal Mesaj:
https://www.technopat.net/forum/techn...tml#post191390

Slm
steamdan call of duty Ghost aldım ama oyun multiplayerde ve single playerde oynarken bi sorun yok grafiklerle ilgili bi sorunum yok oyun gayet güzel takılmadan full ayarlarda oynuyorum sistem fazlasıyla yeterli oyunu oynamam için
ama oyunu oynarken bazen hemen bazen bir süre oynadıktan sonra oyun donup kalıyor ve görev yöneticisinden sonlandırmak zorunda kalıyorum ve Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diye bir hata alıyorum
sistem:
asus crosshair v formula anakart
amd fx 8150 işlemci işlemci
sapphire amd hd 6850 ekran kartı
corsair 2x4 1333 mhz cl7 ram
corsaır h70 sıvı sogutma
cooler master h912 kasa
1tb + 2x200 gb hdd

En iyi dileklerimizle,
Technopat Forum​

Kaspersky IS ,Sistem Tarama,Aida64,Kaspersky Rescue,Tune Up Utulity,MalwareByte

Yapacağın Hayırlı İşleri Yarına Bırakma;Bakarsın Yarın olur da Sen olmazsın !

Konuyu buraya açmamın sebebi, ilk defa bir forumdan yardım istemiştim ve yanlış yere konu açtığım için ceza almamdan dolayı açtığım konuyada cevap verememem cevap yazamamamdır. Buradan Murat5038 Süper Moderatörümüze cevabımı yolluyorum. Savcılığa suç duyurusunda bulunsaydınız hocam. Soruşturma açtırsaydınız. Bu kadar katı olmanızı anlayamadım. Tamam sözde sizin kurallarınıza göre yanlış yerde konu açmış olabiliriz. En azından bir yönlendirme yapsaydınız da insanlar yanlış yere konu açmazdı. Sizide bu kadar kızdırmazdık. Süper Moderatörümüz aa özür dilerim . Büyük harfle yazmakta cezaydı dimi, unutmuşum pardon. İnşallah ıd den yerimi tespit edip evimi basmazsınız. Bu foruma Recep Baltaş için katılmıştım ama artık kendi sitesi varsa ya da ulaşabileceğim bir yer varsa oradan kendisinden yardımcı olmasını isterim. Sizin yardımınız sizin olsun, biraz hoş görülü olun. Yardım isteyen insanlara ukalalığın gereği yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorma Ekrem pc başında bacak bacak üstüne atamaz olduk, hatta evde pijamayla bile dolaştırmıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı