Forumdaki Acemi Moderatörler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri
Sosyal artık eski kalitesinde değil moderatör uyuyor R7 3700X yazılacak yerde i7 3700X yazılmış insan gibi uyardım, ama ne oldu? Gereksiz mesaj nedeniyle 1 puan eksildi. Benim açtığım konunun başlığı moderatörünüzden geçiyor. Ama @Recep Baltaş konu ile alakasız başlık attınız diye bana uyarı veriyor. Birkaç defa denk geldim moderatörlerin vurdum duymazlığı yüzünden biz madur oluyoruz. Bir anım daha var onu da anlatayım. Bir arkadaş CS:GO'da bet oynamak için site istemiş bende moderatöre bildirdim bilin bakalım kim uyarı yedi? Tabii ki de ben. İşini adam akıllı yapacak moderatörler bulun baştan savarak yapan değil. Sosyalde moderatörlerden daha çok aktif olan ve çoğu konuda bilgili olan arkadaşlar var onlara yetki verilmeli yoksa kalite diplere gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O cezayı bizzat ben verdim. Siz orada bariz yanlışlıkla yapılmış bir şeyi görüyorsunuz, rapor edip düzeltilmesini isteyeceğinize yorum olarak 'Onaylayan moderatör uyudu galiba İ7 iyiymiş baya' yazıyorsunuz. Bu mu uyarma? Konuyla bir alakası var mı? Arkadaşa yardımcı mı oluyorsunuz? Bariz gereksiz bir mesaj yazıyorsunuz oraya.

Moderatör arkadaşımız gözünden kaçırmış, normaldir. Bir günde kaç tane konu onaylıyor bir moderatör fikriniz var mı? Kaç tane i7 bilmem ne veya R5, R7 konusu geliyor bilmiyorsunuz. Çok rahat yapılabilecek bir gözden kaçırmadan dolayı acemi moderatör olunmaz. Sizin kimseyle dalga geçme hakkınız da yok.

İyi Sosyal'ler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı