Forumdaki Windows 8.1 Orijinal Mi ?

• Konuyu başlatan Emir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Recep Baltaş'ın paylaştığını dizüstünde kullanıyorum. KMSpico ile lisanslama yaptım. KMSpico, 180 günlük lisans yapıyor. Masaüstünde linkte verdiğimi kullanıyorum. Şuan evde sadece kardeşim öğrenci olduğu için 1 tane lisans alabildim. Bu sene bende öğrenci olacağım için ilk fırsatta 1 lisans daha alacağım. Dizüstüne format atacağım zaman onu kullanacağım.

Neyse bir zaman lisanssız sadece ürün kodlu format atarım eğer lisans istemez ise konu açarım ;) İsterse bir daha Windows 7 ye format atarım.

Neyse bir zaman lisanssız sadece ürün kodlu format atarım eğer lisans istemez ise konu açarım ;) İsterse bir daha Windows 7 ye format atarım.

Satıl alma fikri kafanda yok diye bunu yazıyorum çünkü kaçak windows önermiyoruz normalde. İnternette bir sürü windows lisanslayacak program mevcut bu konuyu neden tekrar windows 7 kuracak kadar büyüttünüz anlayamıyorum.

Bilgisayarın özellikleri:

İşlemci: İntel Core 2 Duo e4300 1.80 GHz Lga 775
Ram: 2 gb DDR2
Ekran Kartı: Ati Radeon x1050
Anakart: Msi p4890m

Windowos 8.1 kasar mı veya donar mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı