Forza 4 Ferrari 599XX Evolution model nasıl alınır?

• Konuyu başlatan SwDip
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 7B

SwDip

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Forza 4 oynuyorum. Mesela benim shopumda başka araba var, arkadaşımda başka. Ferrari modeli var. 599xx var bende ama arkadaşımda 599xx evolution modeli var ve evolution modeli daha hızlı ama ben alamıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

Almanın tek yolu müzayede kısmına girip araç aratma kısmında marka da Ferrari'yi model de 599 XX EVO'yu seçmen gerekiyor orada satan kişiler çıkacaktır hemen satın al bölümünden satın alabilirsin. Ben Forza 5 oynuyorum 4 oynadığım zamanlarda fiyatı 10M ile 15m arasıydı. Şu an ne kadar bilmiyorum bu şekilde alabilirsin.
Eğer olur da bulamazsan sonuç çıkmaz ise ha bire ara de çıkmazsa ESC yap enter enter yap tekrar arat ha bire arat ilk düşeni spamla hemen kap bazen satıcısı çok oluyor bazen hiç olmuyor belli olmuyor yani.

Almanın tek yolu müzayede kısmına girip araç aratma kısmında marka da Ferrari'yi model de 599 XX EVO'yu seçmen gerekiyor orada satan kişiler çıkacaktır hemen satın al bölümünden satın alabilirsin. Ben Forza 5 oynuyorum 4 oynadığım zamanlarda fiyatı 10M ile 15m arasıydı. Şu an ne kadar bilmiyorum bu şekilde alabilirsin.
Eğer olur da bulamazsan sonuç çıkmaz ise ha bire ara de çıkmazsa ESC yap enter enter yap tekrar arat ha bire arat ilk düşeni spamla hemen kap bazen satıcısı çok oluyor bazen hiç olmuyor belli olmuyor yani.
müzayede yeri bende açık deyil ve xbox live denetimi ayarları açık bişey yapamıyorum nasıl kapatabilirim?

Müzayede yeri bende açık değil ve Xbox Live denetimi ayarları açık bir şey yapamıyorum nasıl kapatabilirim?

Hocam Xbox Live denetimi ne alaka anlamadım. Onun için farklı bir konu oluşturun sorduğunuz iki şeyin de birbiri ile alakası yok :D müzayede yeri açık değilse muhtemelen yeni başlamışsınızdır ve hikaye görevlerini yapmamışsınızdır tamamen yapmaya ve ilerlemeye devam edin bence 4'ü %100 Online ve %100 hikaye olarak fulledim şu an da Total olarak da Forza 5'i %70 yaptım bile. Mümkünse tek başınıza öğrenin.

Sezonluk görevlerden aldığın sahne arkası geçişi ile sahne arkasından alabilirsin. Hala listede duruyor mu bilmiyorum ama duruyordur diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı