Forza Horizon 4 Steam platformunda düzgün çalışmıyor

erooo

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'de ilk çıktığı zaman almıştım. Sürekli FPS düşmesi girmekteydi. Ben de 72 FPS sabitleyip oyunu oynuyordum. Daha sonra oyunu ara verip silmiştim. Şimdi tekrar yükledim ancak oyun birden fazla güncelleme almasına rağmen drop problemi devam ediyor. Tam bir çözümü var mıdır?
Sistem: GTX 1660S, R5 1600, 16 GB RAM 3000 MHz.

Bende de aynı sorun var. Oynamaya ara verdim çünkü anlamsız takılmalar ve droplar yüzünden oyundan soğudum. Umarım yakın zamanda güncellemelerle düzelir. Bu arada Game Pass PC platformunda oynarken bu sorun yoktu.

Bende de aynı sorun var. Oynamaya ara verdim çünkü anlamsız takılmalar ve droplar yüzünden oyundan soğudum. Umarım yakın zamanda güncellemelerle düzelir. Bu arada Game Pass PC'den oynarken bu sorun yoktu.
Oyun steam'e çıkalı aylar oldu. Hala adam akıllı bir düzeltme gelmedi oyuna. Acaba yıldırma politikası falan mı uyguluyorlar. Microsoft store'den aldırmak için.

Benim 150 TL çöpe gitti. Ben bile drop yüzünden oyun zevki alamıyorum. Ne lazım bu oyun için 3090 mı?

Bence yapımcılar bilerek yapıyorlar. Oyun diğer platformda gayet sorunsuz oynanırken neden burada oynanmıyor, ve neden bu oyun diğer platformdan çok daha ucuza satılıyor. Akıllarda deli sorular...

Geri
Yukarı