Çözüldü Forza Horizon 3 indirildikten sonra çalıştırıldığında CMD ekranı açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ronaldofanboy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
Oyunun hiçbir yerde satışı yok. Allah aşkına korsana destek yok demeyin. Repack bir şekilde Forza Horizon 3'ü bilgisayarıma indirdim. Oyunu çalıştırdığımda resimde gösterdiğim CMD ekranını görüyorum. Ne yapmalıyım?

İşletim sistemim: Windows 10 Home.
Ekran kartı: 1050 Ti ASUS.
İşlemci: AMD Ryzen 5 Pro 4650G.
RAM: 8 GB 3200 MHz DDR4 tek kanal.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun kurulum aşaması çok sıkıntılı gözüküyor indirdiğiniz yerin yorumlarında nasıl kurulduğunun anlatımı var yorumlara bakın görürsünüz.

Orada evet vardı bir şeyler yaptım ama olmadı ve çok karmaşıktı.

Orada bir konu başlığı altında crack nasıl yapılır diye bir kılavuz var onu takip edin.

Crack yapmaya çalışıyorum oyunu şu an.

önce “forza Horizon 3 (crack yükle)” kısayolunu yönetici olarak çalıştırın, ardından uygulamayı CMD aracılığıyla yüklemek için verilen eylem sırasını takip ederken enter tuşuna basın: (3 -> 1 -> 2 -> 4 -> 5)
Yukarıdaki CMD sırasını tamamladıktan sonra oyunu başlat menüsünden çalıştırın; giriş yapmak ve oyunu oynamak için sahte bir abox hesabı kullanın.
Oyunu başlatırken çökme sorunları yaşıyorsanız MSI Afterburner vb. harici katman uygulamalarını devre dışı bırakın ve ayrıca oyun ayarlarında mikrofon seçeneğini de devre dışı bırakın.
Böyle bir şey buldum sıralamaya göre CMD'yi yaptım ancak sıralamayı yaptıktan sonra CMD kapanıyor oyun başlamıyor ve başlat menüsünde de oyun görünmüyor.
Başlat menüsüne FH3 geldi ancak 4 5 saniye FH3 resmi geliyor sonra kapanıyor ne yapacağım?
Bunun gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar fitgirlrepack.site'den indirdim ve o CMD ekranında 3, 1, 2, 4, 5 sırasıyla kodlarını girdim ve oyunu açabildim.
Oyunu indirdiysen disable developer mode seçeneğini deneyebilirsin
Şimdi de ERROR: Erişim Engellendi hatası alıyorum.

Tamamdır yönetici olarak çalıştırdım oldu. Şimdi ne yapacağım?

Oyunindir.vip'den indirdim moderatörler silmiş yorumumu. Moderatörler silmezseniz sevinirim. Şuanda bir sorunu çözmeye çalışıyoruz.
Oyunun kurulum aşaması çok sıkıntılı gözüküyor indirdiğiniz yerin yorumlarında nasıl kurulduğunun anlatımı var yorumlara bakın görürsünüz.

Orada evet vardı bir şeyler yaptım ama olmadı ve çok karmaşıktı.

Orada bir konu başlığı altında crack nasıl yapılır diye bir kılavuz var onu takip edin.

Crack yapmaya çalışıyorum oyunu şu an.

önce “forza Horizon 3 (crack yükle)” kısayolunu yönetici olarak çalıştırın, ardından uygulamayı CMD aracılığıyla yüklemek için verilen eylem sırasını takip ederken enter tuşuna basın: (3 -> 1 -> 2 -> 4 -> 5)
Yukarıdaki CMD sırasını tamamladıktan sonra oyunu başlat menüsünden çalıştırın; giriş yapmak ve oyunu oynamak için sahte bir abox hesabı kullanın.
Oyunu başlatırken çökme sorunları yaşıyorsanız MSI Afterburner vb. harici katman uygulamalarını devre dışı bırakın ve ayrıca oyun ayarlarında mikrofon seçeneğini de devre dışı bırakın.
Böyle bir şey buldum sıralamaya göre CMD'yi yaptım ancak sıralamayı yaptıktan sonra CMD kapanıyor oyun başlamıyor ve başlat menüsünde de oyun görünmüyor.
Başlat menüsüne FH3 geldi ancak 4 5 saniye FH3 resmi geliyor sonra kapanıyor ne yapacağım?
Bunun gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar fitgirlrepack.site'den indirdim ve o CMD ekranında 3, 1, 2, 4, 5 sırasıyla kodlarını girdim ve oyunu açabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı