Forza Horizon 4 150 GB yer kaplıyor

HDD me yalnızca Forza Horizon 4 yükledim, Onun dışında 1 Bayt'lık bir dosya bile yüklemedim. Oyunu indirirken bazı ihtiyaçlardan dolayı indirmeyi duraklatma durumunda kaldım. O anda fark ettim depolama bölümüne bakınca indirmeyi başlatınca sürdürülüyor yazısı çıkıp o sırada HDD'den yer ayırtıyordu. Ben umursamadım en başta oyun yüklenince silinir diye ama şu anda 150 GB'a yakın bir yer kaplamakta 74.5 GB'i oyunun yer ayırttığı boş alan.
Disk temizlemeyi yaptım bir etkisi olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı uygulamaları, oyunları kurunca Windows kurulan programların yedeğini temp klasörüne kopyalar ve kurduğunuz program'ın boyutu kadar alan kaplar.
Bunu silmek için;
Çalıştır'a "%temp%" yazın ve tamam'a basın. Karşınıza çıkan klasördeki tüm dosyaları silin.
Büyük ihtimalle bundan kaynaklanıyordur.

Forzada var bu sorun.Benim 500 gb ssd de boşken 50 60 gb kullanım fazlası alan vardı.Templik bi durum değil oyunun dosyaları kilitli zaten dokunamıyosun hiç bir şekilde.

Kilitli dosyaların kilidini açtım o dosyalara erişebiliyorum.Bilgisayara geçersem o konuda size yardımcı olabilirim

Take ownership diye bi regedit dosyası var ama yinede dokunamıyosun windows platformunda dosyalara yani sıkıntılı oyun cracklenmesin diye çok fazla koruma yapılmış oyuna.

Olmadı

Forza microsoftun oyunu olmasına rağmen windowsla bir sürü sıkıntısı var.Bende de explorer.exe yi kapatmadan girersem oyundan atıyor.Ticket gönderebilirsin ama yardımcı olacaklarını sanmıyorum

Tickete hiç bulaşma üç ay sonra dönüyolar üstüne bide sorun ne diye dalga geçer gibi bir yazı geliyor.Senden dosya istiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…