Çözüldü Forza Horizon 4 açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NeoNNN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ7 8700k
Asus Nvidia GTX 1080 FE
16 GB Ram 3200mhz
Asus Tuf z370 plus
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyun Steam'e geldiğinde aldım Ultimate Edition'ın indirdim indirdiğimde bir sorun yoktu ne kapanma ne atma ne de başka bir şey fakat bugün Online hakkında sorun çözerken bozuldu. Online'a girmeye çalıştım sonrasında oyundan attı attıktan sonra tekrar gireyim dedim girince de oyunu başlatma ekranı geldi devam et dedim dedikten sonra tam oyuna girdiğinizde siyah ekran oluyor ya evinizde başlattığında orada yüklenme kısmında oyundan atıyor. Birçok şey okudum fakat olmadı.

Sistem:
İşlemci: R5 3500u.
Ekran kartı: Vega 8
RAM: 8 GB 2400MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Forza Horizon 4 kaç GB Steam'de?

88,8 GB olması lazım.

Çözümlerin hepsini denedim fakat çoğu zaten öyleydi ya da yaptıklarımda işe yaramadı teşekkürler genede yardımcı olduğunuz için.
Oyunu engelleyen dosyalar olabilir. MSI Afterburner kullanıyorsanız kaldırıp tekrar deneyin. Bir çözüm olmazsa güvenlik duvarından Forza Horizon 4 kilidini açın deneyin.

Hiçbir yazılım kullanmadığım için genede teşekkürler.
Yeni gelen güncellemelerden kaynaklı olabilir o yüzden geri bildirimde bulunun.
Ne kadar geri bildirim olursa o kadar çabuk düzelir.

Geri bildirimi nereden yapıyoruz bu arada.
Arkadaşlar oyuna tekrar bir gireyim derken neyi denemedim dedim oyun içinde açarken oturumu kapatıp açtım ve düzeldi sorun yaşayan varsa denesin tavsiyemdir teşekkürler.

Oyunu engelleyen dosyalar olabilir. MSI Afterburner kullanıyorsanız kaldırıp tekrar deneyin. Bir çözüm olmazsa güvenlik duvarından Forza Horizon 4 kilidini açın deneyin.

Forza Horizon 4 kaç GB Steam'de?

88,8 GB olması lazım.

Çözümlerin hepsini denedim fakat çoğu zaten öyleydi ya da yaptıklarımda işe yaramadı teşekkürler genede yardımcı olduğunuz için.

Hiçbir yazılım kullanmadığım için genede teşekkürler.

Geri bildirimi nereden yapıyoruz bu arada.
Arkadaşlar oyuna tekrar bir gireyim derken neyi denemedim dedim oyun içinde açarken oturumu kapatıp açtım ve düzeldi sorun yaşayan varsa denesin tavsiyemdir teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı