Forza Horizon 4 demo nasıldır?

Arkadaşlar oyunun asılı 260 TL bende demosunu indirmeye karar verdim ama demo nasıl? Oynama sınırı var mı 20 saat vs? Çünkü 28 GB indireceğim, az değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence direkt Forza Horizon 3 al. 27 Eylül‘den sonra bir daha satın alamayacaksın ama oyun çalışacak. Aralarındaki tek bariz fark grafik ve o eleme modu falan. 23 TL gibi bir fiyatı var. Oyunda multiplayer modunda hata çıkabiliyor DNS ile ilgili. Forza Horizon 4’te de var o hata. CMD’den halledebiliyorsunuz. Oyun çok güzel. Kesinlikle Forza Horizon 4’e 10 katını vermezdim.

Kaynaklar: End of Life for Forza Horizon 3

Bence direkt Forza Horizon 3 al. 27 Eylül‘den sonra bir daha satın alamayacaksın ama oyun çalışacak. Aralarındaki tek bariz fark grafik ve o eleme modu falan. 23 TL gibi bir fiyatı var. Oyunda multiplayer modunda hata çıkabiliyor DNS ile ilgili. Forza Horizon 4’te de var o hata. CMD’den halledebiliyorsunuz. Oyun çok güzel. Kesinlikle Forza Horizon 4’e 10 katını vermezdim.

Kaynaklar: End of Life for Forza Horizon 3

Optimizesine kötü diyorlar ve 4'den iyi değil 4'ün demosunu alayım mı sınır var mı oynama yani 20 saat vs.

Yani ben FH4 için 10 katını vermezdim şahsen. Demo hakkında da bir bilgim yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlar.

Mesele şu: Ben FH4'ü para ile almayacağım, demosunu yükleyeceğim. Demo hakkında soru sordum. Demoda eğer oynama kısıtlaması yoksa indireceğim. Oynama kısıtlaması derken arabaların azlığını falan demiyorum. Diyelim ki 20 saat sınırı var, o gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass al. İlk ay 6 TL. 2. ay da Game Pass Ultimate al o da ilk ay 6 TL. İçinde Forza dahil bir sürü oyun var. Şahsen beni bir süreden sonra sıktı özellikle bazı görevler var işte arabayı şu kadar sürede şuraya götür gibi onlarca görevler. Sıkıcı gibi biraz.

Geri
Yukarı