Forza Horizon 4 Drift Yapamıyorum

Kardeşim drift konusunda çözüm bulabildin mi bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışayım. Serbest gezinti modundayken ESC'ye basıp ayarlara girin. Oradan zorluk ayarları yazan yeri seçin ve ekran görüntüsünde belirttiğim yerleri açık yazıyorsa kapatın.Eki Görüntüle 401831
Bu ayarları yapmadıysanız drift atamazsınız. Keşke daha önce baksaydım, senin gibi kurcaladıktan sonra buldum.
Yine de bilmiyenlere faydalı olacaktır, teşekkürler.

Kardeşim drift konusunda çözüm bulabildin mi bilmiyorum ama yardımcı olmaya çalışayım. Serbest gezinti modundayken ESC'ye basıp ayarlara girin. Oradan zorluk ayarları yazan yeri seçin ve ekran görüntüsünde belirttiğim yerleri açık yazıyorsa kapatın. Bende drift yapamıyordum biraz kurcaladıktan sonra bu ayarlar yüzünden drift yapamadığımı anladım. Çekiş kontrolü yazan yerde araç patinaja düştüğü anda tekerdeki gücü kestiği için araç kaymıyor. Zaten ayarın üstüne geldiğiniz zaman sağda açıklaması yazıyor. Ayrıca driftle işin bittiği zaman bu ayarları tekrar açmanı öneririm çünkü yarışa gireceğin zaman sıkıntı olabilir. :DEki Görüntüle 401831
Sana teşekkür etmek için üye oldum çok sağ ol işe yaradı.

tec.jpg

Bu ayarları yapmadıysanız drift atamazsınız. Keşke daha önce baksaydım, senin gibi kurcaladıktan sonra buldum.
Yine de bilmiyenlere faydalı olacaktır, teşekkürler.
Bende yeni basladim drift yapmayi seviyorum ama yapmakta zorlaniyorum bu ayarları denemedim ama denicem bircok ince ayarda var. Birde nerak ettigim otomatikmibyoksa düz vitesmi daha iyi okur

Bende yeni başladım drift yapmayi seviyorum ama yapmakta zorlaniyorum bu ayarları denemedim ama deneyeceğim bircok ince ayarda var. Bir de nerak ettigim otomatikmibyoksa düz vitesmi daha iyi okur.

Düz vites yapmanızı önermiyorum eğer direksiyon setiniz yoksa benim gibi klavye ve gamepad ile oynuyorsanız otomatik kalması daha iyi bir de o ayarlar gerçekten çok etkili, drift yapacağım zaman onları kapatıyorum, arkadaşımızın önermiş olduğu. Onun dışında bir şey yapmıyorum yetiyor şükürler olsun.

Düz vites yapmanızı önermiyorum eğer direksiyon setiniz yoksa benim gibi klavye ve gamepad ile oynuyorsanız otomatik kalması daha iyi bir de o ayarlar gerçekten çok etkili, drift yapacağım zaman onları kapatıyorum, arkadaşımızın önermiş olduğu. Onun dışında bir şey yapmıyorum yetiyor şükürler olsun.
Biraz geç denk geldim ama otomatik viteste sağlıklı drift pek mümkün değil. Virajın sertliğine göre vitesi kendin ayarlaman gerekir. Viraj sertse düşük vites, viraj uzunsa motor gücünün ve virajın izin verdiğince yüksek viteste(aşırıya kaçmadan) drift yapmalısın ki sürekliliği olsun. Düşük viteste tekerlek hızın da düşük olacağından lastikler yolu kavramaya, yüksek vitesteki yüksek tekerlek hızına oranla daha yakın olacaktır. Lastikler ne kadar hızlı dönerse, aracın drift sırasında çizdiği yay o kadar büyük olacaktır.

Geri
Yukarı